Skuteczne pozycjonowanie – Warszawa

Szukasz skutecznej agencji SEO, która zajmie się pozycjonowaniem Twojej strony internetowej w Warszawie? Agencja marketingowa SeoKO.pl specjalizuje się z szeroko pojętym marketingu internetowym. pozycjonowanie stronNasza specjalność to:

 • Pozycjonowanie stron internetowych
 • Pozycjonowanie sklepu internetowego
 • Kampanie reklamowe Google Ads
 • Kampanie reklamowe Facebook Ads

Napisz już teraz wiadomość z prośbą o bezpłatną wycenę. Wystarczy, że podasz nam tylko nazwę Twojej domeny. My już zajmiemy się resztą. Na podstawie Twojej domeny sami sprawdzimy potencjał Twojej strony oraz branży. Dobierzemy najlepsze słowa kluczowe i opracujemy strategię tak aby na Twoją stronę trafiło jak najwięcej potencjalnych klientów. Oczywiście jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub specjalne frazy kluczowe oczywiście możesz je podać.

bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron internetowych w Warszawie z Agencją SeoKO.pl

W samej Warszawie znajdziesz dziesiątki firm zajmujących się pozycjonowaniem stron. Dlaczego więc warto skorzystać z naszych usług? Oto kilka powodów dlaczego warto wybrać naszą agencję SEO:

 • Skuteczność – Każdego dnia staramy się aby skuteczność była naszą wizytówką. Ze względu na odpowiednie podejście oraz selekcje mamy bardzo wysoką skuteczność w pozycjonowaniu stron.
 • Selekcja – Zawsze staramy się mierzyć siły na zamiary. Jeśli uznamy, że możemy mieć problem z danym tematem nie bierzemy się za niego. Zawsze staramy się przedstawić jaki mniej więcej potrzebny będzie budżet aby osiągnąć czołowe pozycje w wyszukiwarce Google. Jeśli nie dojdziemy w tej kwestii do porozumienia to odpuszczamy. Dzięki temu mamy bardzo wysoką skuteczność w osiąganiu zamierzonych celów.
 • Profesjonale i niekorporacyjne podejście – Bardzo cenimy sobie luźne podejście. Wszyscy mówimy sobie po imieniu. Do tego nasze zadania wykonujemy bardzo staranie i profesjonalnie.
 • Uczciwa umowa – W przeciwieństwie do większości firm oferujemy bardzo elastyczną umowę. Pisząc elastyczna mamy na myśli taką, którą można zerwać w każdym momencie bez jakichkolwiek kosztów. Jeżeli będziesz niezadowolony z wyników naszej pracy możesz w każdej chwili zerwać z nami umowę.

Proces pozycjonowania stron www w agencji SeoKO.pl

proces pozycjonowaniaW momencie kiedy zdecydujesz się na korzystanie z naszych usług, to zaczynamy działać w według następującego schematu. Oczywiście nie jest to nasz sztywny schemat działania. Zawsze staramy się dobrać jak najbardziej optymalną strategię. Jednak aby nieco rozjaśnić jak będzie wyglądać nasza współpraca postanowiliśmy opisać jak wygląda proces pozycjonowania.

Dobór słów kluczowych

Na samym początku skupiamy się na ustaleniu odpowiednich fraz kluczowych. Nasi eksperci przygotują wstępny projekt a następnie wspólnie wybierzemy dane słowa kluczowe. Zdarza się tak, że nasz klient chciałby pojawić się na pierwszej stronie w Google na określoną frazę, jednak czasami to nie ma sensu. Jest to spowodowane tym, że mało kto wpisuje daną frazę w wyszukiwarkę. Nasz zespół stara się dopasować takie hasła, które w jak największym stopniu pasują do Twojego biznesu oraz ich średnia miesięczna liczba wyszukań jest wystarczająco wysoka.

Audyt SEO

Optymalizacja treści oraz poprawki na stronie

Linki Sponsorowane

 

Pozycjonowanie stron Warszawa i co dalej?

Pozycjonowanie strony jest to proces stały.

Cennik pozycjonowania stron Warszawa

Ze względu na charakter prowadzonego przez nas biznesu nie da się jednoznacznie określić ceny danej usługi. Wszystko zależy od tego w jakim stanie jest aktualnie Twoja strona, jak dużo pracy będziemy musieli przy niej poświęcić czy ile linków sponsorowanych kupić. Jednak aby nieco przybliżyć Ci ile może kosztować nasza usługa, poniżej możesz zobaczyć nasze orientacyjne stawki:

 • Roboczogodzina specjalisty SEO – 100zł
 • Dobry jakościowo link – 200zł
 • Copywriter – 50zł za tekst

Tanie pozycjonowanie stron Warszawa

Jak można wywnioskować z powyższych informacji, coś takiego jak tanie pozycjonowanie stron nie istnieje. Zastanów się, jeżeli minimalna krajowa w Polsce wynosi 16zł za godzinę, to czy jest realne aby ktoś wypozycjonował stronę za 50zł? Odpowiedź jest oczywista, nie ma na to najmniejszych szans. Sama praca nad optymalizacją małej strony wynosi dziesiątki roboczogodzin. Dlatego zawsze zastanów się dwa razy zanim zdecydujesz się na tego typu ofertę.

Lokalne pozycjonowanie stron Warszawa

Pozycjonowanie lokalne jest to usługa skierowana głównie do lokalnych firm w mieście Warszawa. Ma ona na celu zwiększenie widoczności w Google Maps jak i w normalnych wynikach organicznych.

Lokalne pozycjonowanie stron ma sens tylko wtedy gdy nastawiamy się na dane miasto lub obszar. Dla przykładu jeżeli prowadzisz salon fryzjerski w Warszawie, to nie zależy Tobie na tym aby pojawiać się wysoko na hasło „fryzjer” w Częstochowie lub Krakowie. Chcesz pojawiać się na czołowych pozycjach wyszukiwania dla osób, którzy aktualnie znajdują się w Warszawie.

Pozycjonowanie strony w Google Maps Warszawa

Jednym z najważniejszych rzeczy, jaką musisz zrobić to założyć konto w Google Moja Firma, i wypełnić profil swojej firmy wraz z dodaniem adresu, tak aby wyświetlać się w Google Maps.

Nasza agencja ma spore doświadczenie w dodawaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu w wizytówkach Google. Staramy się, aby wizytówki naszych klientów były jak najwyżej w mapie Google. Jeśli chcesz przyciągnąć wartościowy ruch z Google Maps na swoją stronę to z pewnością jesteśmy w stanie Ci pomóc.