Pozycjonowanie stron Warszawa i okolice

Szukasz skutecznej agencji SEO, która zajmie się pozycjonowaniem Twojej strony internetowej w Warszawie? Agencja marketingowa SeoKO.pl specjalizuje się z szeroko pojętym marketingu internetowym. pozycjonowanie stronNasza specjalność to:

 • Pozycjonowanie stron internetowych
 • Pozycjonowanie sklepu internetowego
 • Kampanie reklamowe Google Ads
 • Kampanie reklamowe Facebook Ads

Napisz już teraz wiadomość z prośbą o bezpłatną wycenę. Wystarczy, że podasz nam tylko nazwę Twojej domeny. My już zajmiemy się resztą. Na podstawie Twojej domeny sami sprawdzimy potencjał Twojej strony oraz branży. Dobierzemy najlepsze słowa kluczowe i opracujemy strategię tak aby na Twoją stronę trafiło jak najwięcej potencjalnych klientów. Oczywiście jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub specjalne frazy kluczowe oczywiście możesz je podać.

bezpłatna wycena

Co wyróżnia naszą agencję SEO?

W samej Warszawie znajdziesz dziesiątki firm zajmujących się pozycjonowaniem stron. Dlaczego więc warto skorzystać z naszej oferty? Oto kilka powodów dlaczego warto wybrać naszą agencję SEO:

 • Skuteczność – Każdego dnia staramy się aby skuteczność była naszą wizytówką. Ze względu na odpowiednie podejście oraz selekcje mamy bardzo wysoką skuteczność w pozycjonowaniu stron.
 • Selekcja – Zawsze staramy się mierzyć siły na zamiary. Jeśli uznamy, że możemy mieć problem z danym tematem nie bierzemy się za niego. Zawsze staramy się przedstawić jaki mniej więcej potrzebny będzie budżet aby osiągnąć czołowe pozycje w wyszukiwarce Google. Jeśli nie dojdziemy w tej kwestii do porozumienia to odpuszczamy. Dzięki temu mamy bardzo wysoką skuteczność w osiąganiu zamierzonych celów.
 • Profesjonale i niekorporacyjne podejście – Bardzo cenimy sobie luźne podejście. Wszyscy mówimy sobie po imieniu. Do tego nasze zadania wykonujemy bardzo staranie i profesjonalnie. Do Twojej portalu zostanie przydzielony indywidualny opiekun, z którym będziesz mógł kontaktować się na bieżąco.
 • Uczciwa umowa – W przeciwieństwie do większości firm oferujemy bardzo elastyczną umowę. Pisząc elastyczna mamy na myśli taką, którą można zerwać w każdym momencie bez jakichkolwiek kosztów. Jeżeli będziesz niezadowolony z wyników naszej pracy możesz w każdej chwili zerwać z nami umowę.

SEO Warszawa – Ile to kosztuje?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje pozycjonowanie stron. Wszystko zależy od tego, w jakim stanie jest aktualnie Twoja strona, jak dużo pracy będziemy musieli przy niej poświęcić, oraz ile linków sponsorowanych kupić. Jednak aby nieco przybliżyć Ci ile może kosztować nasza usługa, poniżej możesz zobaczyć nasz przykładowy cennik.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron w Warszawie

 • Roboczogodzina specjalisty SEO – 100zł
 • Dobry jakościowo link – 200zł
 • Copywriter – 50zł za tekst

Tanie pozycjonowanie stron Warszawa

Jak można wywnioskować z powyższych informacji, coś takiego jak tanie pozycjonowanie stron nie istnieje. Zastanów się, jeżeli minimalna krajowa w Polsce wynosi 16zł za godzinę, to czy jest realne aby ktoś wypozycjonował stronę za 50zł? Odpowiedź jest oczywista, nie ma na to najmniejszych szans. Sama praca nad optymalizacją małej strony wynosi dziesiątki roboczogodzin. Dlatego zawsze zastanów się dwa razy zanim zdecydujesz się na tego typu ofertę. Aby dokładnie poznać koszt naszej usługi kliknij w przycisk „bezpłatna wycena”, a następnie podaj nam podstawowe dane do Twojej witryny. Na ich podstawie wyślemy Ci naszą ofertę.

Jak wygląda rozliczenie za pozycjonowanie stron www

Nasza usługa jest w formie stałego abonamentu, którego cenę poznasz podczas bezpłatnej wyceny. Jest to najlepsze rozwiązanie dla obu stron. Jeżeli stwierdzisz, że nie jesteś zadowolony z naszych dotychczasowych działań, możesz w każdej chwili zerwać umowę bez żadnych zobowiązań. Wystarczy, że poinformujesz nas telefonicznie lub mailowo, że nie chcesz dalej współpracować i tyle. Nasza umowa zostanie rozwiązana.

W niektórych przypadkach, dopuszczamy model rozliczania się za efekt. Jednak wtedy umowa wygląda nieco inaczej. W zależności od hasła kluczowego podpisujemy umowę na minimum rok, bez możliwości jej zerwania. Jest to spowodowane tym, że musimy wtedy z własnych środków zainwestować w promocję Twojej strony. Aby te pieniądze nam się zwróciły musimy podpisać długotrwała umowę.

Koszt pozycjonowania strony internetowej, zawsze jest ustalany indywidualnie. Jeśli interesuję Cię dokładna wycena prosimy o kontakt. Wystarczy, że podasz nam adres swojej strony, a my już zajmiemy się resztą. W ciągu paru dni otrzymasz od nas odpowiedz, a w niej bezpłatny audyt seo w podstawowej wersji oraz plan działania.

bezpłatna wycena

Jak wygląda proces pozycjonowania stron www

proces pozycjonowaniaW momencie kiedy zdecydujesz się na korzystanie z naszych usług, to zaczynamy działać w według następującego schematu. Oczywiście nie jest to nasz sztywny schemat działania. Zawsze staramy się dobrać jak najbardziej optymalną strategię. Jednak aby nieco rozjaśnić jak będzie wyglądać nasza współpraca postanowiliśmy opisać jak wygląda proces pozycjonowania.

Wstępna rozmowa

Na tym etapie przeprowadzamy wstępną rozmowę odnośnie naszej usługi. Wyjaśniamy naszym klienta co to jest pozycjonowanie stron internetowych, jak przebiega cały proces, na czym on polega. Następnie wyznaczamy cele jakie chcemy osiągnąć z daną stroną. Analizujemy jaki budżet oraz ile czasu trzeba poświęcić aby je osiągnąć.

Dobór słów kluczowych

Następnym naszym punktem jest dobór oraz analiza fraz kluczowych. Nasi eksperci przygotują wstępny projekt a następnie wspólnie wybierzemy dane słowa kluczowe. Zdarza się tak, że nasz klient chciałby pojawić się na pierwszej stronie w Google na określoną frazę, jednak czasami to nie ma sensu. Jest to spowodowane tym, że mało kto wpisuje daną frazę w wyszukiwarkę. Nasz zespół stara się dopasować takie hasła, które w jak największym stopniu pasują do Twojego biznesu, oraz ich średnia miesięczna liczba wyszukań jest wystarczająco wysoka. Oczywiście Twoja strona będzie się pojawiać również na tak zwane frazy long tail, czyli frazy z długiego ogona. Jednak na potrzeby wyznaczanie celów, skupiamy się na konkretnych frazach.

Audyt SEO

Pierwszym naszym krokiem do poprawy widoczności strony w naturalnych wynikach wyszukiwania będzie Audyt SEO Podczas audytu SEO, sprawdzamy Twoją stronę pod kątem ewentualnych błędów optymalizacyjnych. Jest to lista poprawek, które następnie muszą zostać wdrożone u Ciebie na stronie www. Taki audyt wysyłamy do Twojego programisty w celu wprowadzenia poprawek. Jeśli jednak w Twoim zespole nie ma odpowiedniej osoby w tym zakresie, nie musisz się przejmować. W naszej drużynie mamy web developerów, którzy z pewnością poradzą sobie z tym zadaniem.

Optymalizacja treści oraz poprawki na stronie

Kolejnym punktem w naszym procesie będzie optymalizacja treści. Innymi słowy przyjrzymy się Twoim treścią i zoptymalizujemy je pod kątem SEO. Jest to kluczowy i jeden z najważniejszych etapów. To właśnie dzięki odpowiedniemu dobraniu fraz kluczowych Twoja strona powinna zwiększyć swoją widoczność na poszczególne słowa kluczowe. Bardzo często w tym procesie prosimy właścicieli stron, aby przygotowali treści według naszych wytycznych. Oczywiście nasz zespół copywriterów może zrobić to za Ciebie. Jednak musisz zdawać sobie sprawę, że żaden redaktor nie zna tak dobrze danej branży jak jej właściciel. Z tego powodu często prosimy o pomoc w tej sprawie.

Linki zewnętrzne i artykuły sponsorowane

Po przeprowadzeniu wszystkich powyższych działań przyszedł czas na promowanie portalu poprzez linki sponsorowane. Ma to za zadanie zbudować zaufanie Twojej strony w internecie. Podczas działań z zakresu link buildingu, będziemy zdobywać linki zewnętrzne z lokalnych serwisów informacyjnych czy portali branżowych. Proces ten z pewnością pomoże nam osiągnąć wysokie pozycje w Google.

Po przeprowadzeniu powyższych procesów ,widoczność Twojej strony w wyszukiwarce Google powinna znacznie wzrosnąć wśród wybranych słów kluczowych.

 

Pozycjonowanie stron www Warszawa i co dalej?

Pozycjonowanie stron WarszawaW momencie kiedy Twoja witryna osiągnie wysokie pozycje, nie należy przerywać prac nad portalem. Pozycjonowanie strony internetowej jest procesem stałym i należy nastawić się na długotrwałe działania. Musisz zdawać sobie sprawę, że nie ma praktycznie branży, w której Twoja konkurencja nie prowadziłaby działań marketingowych. Jeżeli zależy Ci na tym aby utrzymać pozycję lidera musisz nastawić się na długotrwałą współpracę.

Podczas procesu pozycjonowania w wyszukiwarce internetowej, Twoja strona zacznie łapać frazy „long tail”. Długi ogon czyli frazy kluczowe nieco bardziej rozbudowane do podstawowego keyword. Potocznie nazywa się to „pozycjonowanie szerokie„. Dla przykładu ta podstrona, na której obecnie się znajdujesz, stara się osiągnąć jak najwyższe pozycje na słowo „pozycjonowanie Warszawa„. Jest to nasze główne słowo kluczowe. Hasło z długiego ogna będzie wyglądało mniej więcej tak „skuteczne pozycjonowanie stron internetowych Warszawa„. Naszym zadaniem będzie wyłapywanie tego typu haseł, a następnie postaramy się ściągnąć ten ruch do Ciebie na stronę.

Do tego trzeba się nastawić, że wyszukiwarka Google kilka razy do roku wprowadza duże aktualizacje do swoich algorytmów. My jako agencja SEO, cały czas te aktualizacje monitorujemy i na bieżąco wprowadzamy zmiany, tak aby Twoja witryna utrzymała się jak najwyżej na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

Oczywiście zgodnie z naszym regulaminem, możesz w każdej chwili zakończyć współpracę z naszą agencją. Wybór więc zostawiamy Tobie.

Lokalne pozycjonowanie stron Warszawa

Pozycjonowanie lokalne jest to usługa skierowana głównie do lokalnych firm w mieście Warszawa. Ma ona na celu zwiększenie widoczności w Google Maps jak i w normalnych wynikach organicznych.

Lokalne pozycjonowanie stron ma sens tylko wtedy gdy nastawiamy się na dane miasto lub obszar. Dla przykładu jeżeli prowadzisz salon fryzjerski w Warszawie, to nie zależy Tobie na tym aby pojawiać się wysoko na hasło „fryzjer” w Częstochowie lub Krakowie. Chcesz pojawiać się na czołowych pozycjach wyszukiwania dla osób, którzy aktualnie znajdują się w Warszawie.

Pozycjonowanie strony w Google Maps Warszawa

Jednym z najważniejszych rzeczy, jaką musisz zrobić to założyć konto w Google Moja Firma, i wypełnić profil swojej firmy wraz z dodaniem adresu, tak aby wyświetlać się w mapach Google.

Nasza agencja ma spore doświadczenie w dodawaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu w wizytówkach Google. Staramy się, aby wizytówki naszych klientów były jak najwyżej w mapie Google. Jeśli chcesz przyciągnąć wartościowy ruch z Google Maps na swoją stronę to z pewnością jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Dlaczego warto lokalnie pozycjonować stronę w Warszawie?

Warszawa to największe miasto w Polsce, w którym mieszka prawie 2 miliony ludzi. Wystarczy spojrzeć na dane z Głównego urzędu statystycznego, aby zobaczyć ile osób zamieszkuje poszczególna dzielnica.

Jak można zauważyć z powyższego zdjęcia jest to olbrzymia lista potencjalnych klientów, którzy mogą trafić na Twoją stronę. Niektóre duże miasta w Polsce nie mają tylu mieszkańców co sam Mokotów. Warto więc wykorzystać ten potencjał i promować się lokalnie.

Dodatkowo wyszukiwarka Google dostrzega podział na dzielnice, tak aby jeszcze precyzyjniej dopasować wyniki wyszukiwania. Dla przykładu jeżeli internauta szuka restauracji będąc na Pradze, to zostaną pokazane mu tylko te w jego pobliżu.

Pozycjonowanie sklepów internetowych Warszawa

Pozycjonowanie sklepów internetowych to jedna z najskuteczniejszych metod w celu przyciągnięciu nowych klientów, a co za tym idzie zysków. Oczywiście samo zwiększanie widoczności tylko na obszarze danego miasta nie ma zupełnie sensu. Interesują Cię przecież klienci z całej Polski, a nie tylko z Warszawy. Nasza Agencja marketingu internetowego SeoKO.pl oferuję kompleksowe usługi w zakresie sklepów internetowych.

W ramach naszych działań, sporządzimy indywidualną ofertę dostosowanych do Twoich potrzeb. Będzie to kompleksowa oferta, w której skład wchodzi:

 • Skuteczne pozycjonowanie sklepu internetowego – Proces, dzięki któremu na Twój sklep internetowy trafią potencjalni klienci.
 • Kampanie reklamowe Google Ads – Profesjonalne działania w sieciach reklamowych, tak aby zdobyć wartościowy ruch na stronie. Wszystkie nasze działania będą mierzone tak aby wyciągnąć jak największy zwrot z inwestycji. Linki sponsorowane Google Ads, to wspaniała metoda na zwiększenie ruchu na stronie.
 • Zakupy Google – Możemy dodać Twoje produkty do Google Merchant Center, dzięki czemu internauci będą mogli zobaczyć Twoje produkty w zakładce „Zakupy Google.
 • Analiza działań – Wśród naszego zespołu są specjaliści zajmujący się analityką internetową. Wszystkie działania związane z ruchem na stronie będą przez nich dokładnie i szczegółowa analizowane po przez takie narzędzia jak Google Analytics. Dzięki temu będziesz mieć dokładne informacje jak rozwija się Twój sklep.

SeoKO.pl – Czyli Agencja SEO w mieście Warszawa

Agencja SeoKO.pl jest to grupa freelancerów, która postanowiła połączyć swoje siły. Znajdują się wśród nas specjaliści od kampanii reklamowych, copywriterzy jak i specjaliści SEO. Cechuje nas skuteczność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Swoją ofertę kierujemy zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych z całej Polski. Swoje usługi świadczymy kompleksowo, a nasza oferta nie organiczna się tylko do zwiększania widoczności w wynikach organicznych. Agencja SeoKO.pl to szeroko pojęty marketing internetowy, w którego skład wchodzą:

 • Kampanie Google Ads (Kampanie Adwords) – Jeśli oczekujesz natychmiastowych efektów to warto zainwestować kampanie sieci reklamowej Google. Skonfigurujemy i zoptymalizujemy Twoje kampanie tak aby wyciągnąć z nich maksimum ROI. Dodatkowo wdrożmy tagi na Twoją stronę za pomocą Google Tag Manager oraz podepniemy je pod Google Analytics, tak aby na bieżąco monitorować efekty linków sponsorowanych w sieci Google.
 • Kampanie reklamowe Facebook Ads – Facebook jest również wspaniałą forma reklamy za pomocą której możemy dotrzeć do potencjalnych nowych klientów. Nasi specjaliści poprowadzą Twoje reklamy w najpopularniejszym serwisie społecznościowym.
 • Content marketing – Czyli w dosłownym tłumaczeniu marketing treści. Jeżeli szukasz firmy, która zaprojektuje dla Ciebie ciekawe treści reklamowe to z pewnością możemy Ci pomóc. Nasza agencja współpracuje z marketingowcami oraz grafikami, więc możesz mieć pewność, że wykonamy na prawdę dobrą robotę.
 • Marketing szeptany – Pomagamy naszym klientom zdobyć pozytywny wizerunek w internecie.
 • Media społecznościowe – Interesują Cię pozostałe media społecznościowe takie jak Instagram, Linkedin czy Twitter? A może szukasz kogoś do prowadzenia FanPage? Nasi specjaliści z pewnością Ci pomogą.
 • Tworzenie stron www – Dopiero zaczynasz swoją przygodę z internetem? To jesteś w dobrym miejscu. Nasza Agencja zaprojektuje a następnie stworzy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową. Dodatkowo możemy ją dla Ciebie poprowadzić.
 • Szkolenia SEO – Chciałeś przeszkolić swój zespół w zakresie SEO? SeoKO.pl może przeprowadzić dla Twojego zespołu kurs z pozycjonowania stron internetowych.

Popularne pytania i odpowiedzi

✅ Na czym polega pozycjonowanie strony internetowej?

Mówiąc najprościej jest to usługa, której zadaniem jest zwiększenie widoczności strony w wynikach wyszukiwania. W dużej mierze polega ona na optymalizacji pod kątem wytycznych wyszukiwarki Google oraz odpowiedniego linkowania zewnętrznego.

???? Jak przygotować stronę pod usługę pozycjonowania?

Zawsze przed rozpoczęciem naszych działań warto wykonać kopię zapasową. Jest to spowodowane tym, że w niektórych przypadkach musimy wprowadzić zmiany w kodzie strony. Dobrze mieć w takim wypadku backup. To praktycznie wszystko co musisz zrobić.

⭐ Czy muszę udostępniać dane do mojej strony w celu jej pozycjonowania?

Nie ma takiego wymogu, jednak udostępnienie danych z pewnością przyśpieszy nasze prace. Wiąże się to z tym, że w momencie kiedy nasi specjaliści SEO, mają dostęp do danego portalu, są na bieżąco wprowadzać poprawki na stronie. W momencie kiedy nie możesz przekazać nam takich danych to istnieje alternatywne rozwiązanie. Nasz zespół przygotuje wytyczne jakie należy wprowadzić i wyślę je do Twojego programisty.

✅ Czy gwarantujemy uzyskanie wyników w określonym czasie?

Żadne agencje SEO nie mogą zagwarantować Ci czołowych pozycji. Wyszukiwarka internetowa Google, to zewnętrzne narzędzie, a ich algorytmy są tajne. Wszystkie nasze działania, zwiększają jedynie prawdopodobieństwo pojawienia się na pierwszej stronie w Google.

???? Kiedy moja strona pojawi się w TOP10?

Ciężko jest odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie ponieważ wpływa na to wiele czynników oraz zmiennych. Wszystko zależy od aktualnej pozycji strony, ilości potrzebnych linków, konkurencji czy pracy nad optymalizacją strony. Jednak najczęściej pierwsze efekty pozycjonowania, będzie można zauważyć po przeprowadzeniu optymalizacji treści.

Pozycjonowanie Warszawa

Podstawą rozwoju biznesu internetowego jest przyciąganie nowych klientów na stronę. Można to robić za pomocą wyników organicznych, Reklamy w Google Ads czy mediów społecznościowych. Jak widzisz metod jest na prawdę wiele. Musisz jednak sobie zdawać sprawę, że jeżeli nie podejmiesz żadnych działań, to Twój portal będzie zupełnie niewidoczny. Jeśli szukasz skutecznej agencji SEO, która pozyska ruch organiczny na Twoją stronę to z pewnością możesz na nas liczyć. Całkiem możliwe, że wpisując słowo „pozycjonowanie Warszawa” w wyszukiwarkę Google, trafiłeś do naszej oferty. Daj sobie więc szansę, aby internauci w taki sam sposób trafili na Twoją stronę internetową.

Jeżeli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania to zapraszamy do kontaktu z nami. Wszystkie dane znajdziesz w zakładce kontakt w menu naszej strony. Obiecujemy, że zrobimy na prawdę dużo aby zwiększyć widoczność Twojej strony wśród naturalnych wyników wyszukiwania.

Znajdziesz nas także w innych miastach

Nasza siedziba znajduje się w Częstochowie, jednak nasze usługi pozycjonowania stron internetowych świadczymy, dla klientów z całej Polski. Mamy również głęboką nadzieję, że wraz z rozwojem naszej firmy pojawi się wkrótce odział Warszawa.