Pozycjonowanie w Google Maps

Pozycjonowanie firm w mapach Google jest praktycznie koniecznością. Już teraz dla większości fraz kluczowych nad wynikami organicznymi pojawia się mapa Google. Warto więc wykorzystać tą aplikację aby zwiększyć liczbę odwiedzin naszej strony. Jest to idealne rozwiązanie dla takich biznesów jak stomatologia, psychologia, fryzjerstwo czy usługi budowlane.

Dzięki pozycjonowaniu stron internetowych w Google Maps, Twoja firma pojawi się w mapach Google po wpisaniu danej frazy kluczowej. W ten sposób lokalni klienci bardzo szybko odnajdą Twoje usługi, a mapa pokaże im jak do Ciebie dotrzeć.

Jak pozycjonować stronę w Google Maps

Aby dodać swoją wizytówkę trzeba zarejestrować się w usłudze Google Moja Firma. Rejestracja zajmuje klika minut. Wystarczy utworzyć profil własnej firmy, podać lokalizację, Twoją stronę internetową, numery kontaktowe itp. Jednak aby Twoja wizytówka pojawiała się w mapach przed Twoją konkurencją potrzebne będzie kilka czynników. Zatem jeśli chcesz zwiększyć widoczność swojej strony w Google Maps skontaktuj się z nami.

Co wpływa na pozycjonowanie w mapach Google

Wpływ na pozycjonowanie w mapach Gogole ma kilkanaście czynników. Poniżej wymienimy te najważniejsze, oraz zwrócimy uwagę co należy zrobić aby nasza wizytówka pojawiła się na jak najwyższej pozycji.

Tytuł