Reklama w Google Ads

Reklamy Google Ads są jedną z najskuteczniejszych metod by przyciągnąć potencjalnych klientów na Twoją na stronę internetową. W przeciwieństwie do pozycjonowania stron internetowych wystarczy uruchomić kampanie reklamową i już po paru minutach Twoja strona bądź sklep internetowy pojawi się na czołowych pozycjach dla wybranych słów kluczowych w wyszukiwarce Google. Jeśli szukasz skutecznej agencji marketingowej, która optymalnie wykorzysta Twój budżet reklamowy to jesteś w dobrym miejscu. Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio w naszych biurach w Krakowie i Częstochowie lub internetowo poprzez email.

Rodzaje reklam w Google Ads

Sieć wyszukiwania Google ma w swojej ofercie kilka kampanii reklamowych. W zależności od potrzeb możemy skorzystać z reklam tekstowych lub graficznych. Poznaj najpopularniejsze metody reklamy sieci Google.

Reklama tekstowa w Google Ads

Reklamy w wyszukiwarce Google są wyświetlane na zasadzie licytacji

Reklama graficzna google ads

Ile kosztuje reklama w Google Ads?

Reklama w wyszukiwarce Google działa na podstawie licytacji. Jednak nie zawsze wygrywa ten kto zapłaci najwięcej. Istnieją zmienne takie jak jakość reklamy, dzięki której możemy płacąc mniej znaleźć się wyżej w płatnych wynikach wyszukiwania.

Popularne pytania i odpowiedzi

Czy reklama w Google się opłaca?

Jak wyłączyć reklamy w Google?