Pozycjonowanie stron Katowice & Śląsk

Pozycjonowanie Katowice – bardzo możliwe, że właśnie dzięki takiej frazie wszedłeś na naszą stronę. Jeśli szukasz skutecznej agencji SEO do promocji swojej strony to jesteś w dobrym miejscu. SeoKO.pl to agencja marketingowa, której specjalność to:pozycjonowanie stron

  • Pozycjonowanie stron internetowych
  • Pozycjonowanie sklepów internetowych
  • Kampanie reklamowe Google Ads
  • Reklama na Facebook

Aby Twoja witryna osiągnęła sukces musi generować ruch. Bez niego jest praktycznie bezwartościowa. Nie trać więc czasu i napisz do nas wiadomość z prośbą o bezpłatną wycenę. Aby nie tracić czasu wystarczy, że podasz tylko nazwę domeny. W wiadomości zwrotnej otrzymasz od nas plan działania, jaki możemy dla Ciebie wykonać. Jeśli zaakceptujesz naszą strategię zaczniemy naszą pracę wdrażać jak najszybciej. Obiecujemy, że zrobimy na prawdę sporo aby Twoja strona znalazła się na czołowych pozycjach w organicznych wyszukiwaniach Google.

bezpłatna wycena

Dlaczego warto wybrać naszą Agencję SEO?

Jak pewnie zauważyłeś na rynku istnieją dziesiątki jak nie setki agencji SEO. Skąd zatem masz wiedzieć, którą warto wybrać? Która będzie skuteczna w działaniu? Wybór oczywiście jest trudny. Prawdopodobnie każda agencja SEO, będzie obiecywała Ci wyniki w TOP 3. Dlaczego więc warto skorzystać z naszej oferty?

  • Profesjonalne, a zarazem luźne podejście – Do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, a zarazem stosujemy luźny kontakt z klientem. Nie musisz do nas pisać na „Pan”, czy obawiać się o jakiekolwiek pytania. Bardzo cenimy sobie kontakt (szczególnie ten bezpośredni) z naszymi klientami. Możesz do nas pisać lub dzwonić o każdej porze.
  • Odpowiednia selekcja – Ten punkt zdecydowanie odróżnia nas od konkurencji. Jeśli widzimy, że z danym budżetem nie jesteśmy w stanie zrobić nic sensownego to nie podejmujemy się tego zadania. Cenimy sobie sytuacje win-win. Czyli staramy się doprowadzić do takiej sytuacji, że nasz klient zarabia dzięki naszym usługą.
  • Skuteczność w działaniu – Jest to powiązane nieco z powyższym punktem. Po przez odpowiednią selekcję większość stron internetowych, nad którymi pracujemy osiąga wyznaczone cele.
  • Bezterminowe umowy – Nie podpisujemy wielomiesięcznych umów. Działamy bardziej na zasadzie kontraktu. Na początku przedstawiamy Tobie plan naszych działań jakie chcemy wprowadzić na Twoją stronę, a następnie starannie go realizujemy. Jeżeli na jakimś etapie stwierdzisz, że nasze działania nie przynoszą zamierzonych rezultatów to możesz po prostu zakończyć z nami współpracę.

Nasze usługi oferujemy dla firm jak i klientów indywidualnych na terenie miasta Katowice, województwa Śląskiego jak i całej Polski. Jednak jeśli zależy Ci na bezpośrednim kontakcie to nasze oddziały znajdują się w Częstochowie jak i Krakowie. Zapraszamy do współpracy.

Jak przebiega proces pozycjonowania strony

proces pozycjonowaniaProces pozycjonowania zaczyna się od napisania do nas wiadomości. Następnie nasz specjalista zrobi wstępną analizę Twojej strony. Na jej podstawie zdefiniujemy na jakie frazy kluczowe warto się pozycjonować oraz zrobimy przykładowy kosztorys. Jeśli zdecydujesz się na naszą usługę to następnie działamy według danego schematu. Oczywiście jest to tylko wstępny zarys naszych działań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Jednak aby nieco zobrazować zarys naszych działań postanowiliśmy mniej więcej, pokazać jak wygląda przebieg prac.

Dobór słów kluczowych

Jest to pierwszy krok w naszej pracy. Oczywiście już we wstępnej naszej wycenie otrzymałeś dane słowa kluczowe, jednak tutaj sprawdzamy również frazy z długiego ogona czy inne pokrewne hasła. Jest to jakby bardziej rozbudowany etap. Oczywiście słuchamy także naszych klientów jakie mają słowa kluczowe ich interesują. Razem opracowujemy daną grupę fraz, na której będziemy się koncentrować.

Audyt SEO

Kolejnym krokiem w naszej przygodzie jest Audyt strony. Za jego pomocą zrobimy dokładną analizę danego serwisu. Będziemy poszukiwać błędów w strukturze strony, oraz zrobimy plan działania na kolejne tygodnie. Będzie to nasz plan zadań jakie będziemy wykonywać podczas pozycjonowania strony.

Optymalizacja treści oraz optymalizacja stron

Optymalizacja strony oraz treści jest to najdłuższy etap w procesie pozycjonowania. W zależności od wielkości strony bądź sklepu internetowego, może on trwać nawet wiele tygodni. W tym kroku będziemy naprawiać błędy na naszej stronie, optymalizować tytuły, nagłówki, treści itp. Celem tego kroku jest to, aby strona była jak najlepiej zoptymalizowana, posiadała logiczną strukturę oraz jak najbardziej zoptymalizowane treści pod interesujące nas słowa kluczowe.

W tym etapie, często prosimy naszych klientów, aby pomogli nam zbudować treści na swoją witrynę. Żaden copywriter nie zna tak dobrze biznesu jak jego właściciel. Dlatego tak ważna jest współpraca na tym etapie.

Linki sponsorowane

W momencie kiedy portal przejdzie etap optymalizacji, przychodzi czas na linki sponsorowane. Mają one na celu zbudować zaufanie w oczach Google. Pozyskamy do Twojego sklepu bądź strony internetowej wysokiej jakości artykuły sponsorowane. Po ich dodaniu Twoja pozycja w organicznych wynikach wyszukiwania w Google powinna zdecydowanie się poprawić. Jest to jeden z najważniejszych etapów. Należy przy nim uważać aby profil linków sponsorowanych był odpowiednio zbalansowany.

Link building jest to ostatni etap w naszym procesie pozycjonowania sklepu bądź strony, jednak nie ostatni. Pozycjonowanie jest to proces stały i należy go cały czas kontynuować. Zwróć uwagę, że Twoja konkurencja również inwestuje w działania SEO. Aby być na szczycie należy cały czas ciężko pracować.

Pozycjonowanie Katowice i co dalej…

Tak jak wspomnieliśmy powyżej, proces pozycjonowania strony www jest czymś stałym. Po przeprowadzeniu powyższych zadań zaczniemy koncentrować się na kolejnych celach. Będzie to dla przykładu pozycjonowanie w Google Maps ale nie tylko.

Prawdopodobnie Twój portal po przeprowadzeniu optymalizacji zacznie się pojawiać na różne frazy z długiego ogona. Są to rozszerzone zapytania w stosunku do głównego hasła kluczowego. Na przykład na stronie, na której obecnie się znajdujesz interesuje nas frazy „pozycjonowanie Katowice„. Długim ogonem dla tej frazy może być np „Pozycjonowanie stron w mieście Katowice” lub „Skuteczne pozycjonowanie stron Katowice cennik„. Jak widzisz odpowiadają one mniej więcej na takie samo zapytanie. Naszym zadaniem będzie pozyskać jak najwięcej ruchu na Twoją stronę z fraz z długiego ogona.

SEO Katowice, czyli ile to kosztuje?

Cennik pozycjonowania stron w Katowicach jest zależy od wielu rzeczy. Nie można zatem jednoznacznie napisać, że dana usługa kosztuje tyle i tyle. Jak to przeważnie bywa w dzisiejszym świecie, odpowiedź na pytanie ile kosztuje pozycjonowanie stron jest „to zależy„. A zależy to przede wszystkim od naszej konkurencji. Zupełnie inna konkurencja będzie na frazę „kredyty Katowice” a zupełnie inna na „tworzenie stron internetowych Katowice„. W zależności, jakie strony znajdują się na czołowych pozycjach w Google, od tego zależy ile czasu musimy poświęcić na Twoją stronę. Jednak aby nieco przybliżyć koszt, zapoznaj się z naszym cennikiem pozycjonowania stron.

Jak wygląda rozliczenie

Standardowo, nasza usługa jest rozliczana w formie stałego abonamentu. Wygląda to tak, że na początku naszej współpracy, otrzymasz od nas dokładną wycenę, w ramach której będziemy świadczyli usługi SEO. Jest to zdecydowanie najlepsza forma rozliczania dla obu stron. Jeżeli będziesz niezadowolony z naszych działań, w każdej chwili możesz zrezygnować z naszej usługi.

W wyjątkowych sytuacjach jesteśmy w stanie rozliczać się za efekt. Jednak w tym wypadku podpisujemy umowę na czas określony. Jest to spowodowane tym, że ze swojej strony musimy zainwestować sporo pieniędzy i czasu w kogoś projekt. Nie możemy sobie pozwolić, że np. zainwestujemy 200 roboczogodzin oraz 10 tysięcy złoty w daną stronę, a następnie ktoś nas opuści.

 

Pozycjonowanie lokalne w Katowicach

Jak pewnie sam doskonale zauważyłeś, po wpisaniu frazy kluczowej + miasto bardzo często na pierwszej pozycji w wyszukiwarce Google pojawia się mapa z danymi firmami oferujących szukane przez nas usługi. Oczywiście nie musi być to dokładnie nazwa miasta. Może to być również województwo, np słowo kluczowe pozycjonowanie Śląsk.

Lokalne pozycjonowanie stron w Katowicach jest to zatem usługa, w której naszym zadaniem będzie umieszczenie Twojej wizytówki w Google Moja Firma. Następnie zrobimy wszystko co w naszej mocy aby ta wizytówka pojawiała się w wysoko w mapach Google, tak aby potencjalny klient trafił na Twoją stronę.

Lokalne pozycjonowanie jest zatem skierowane do regionalnych biznesów działających na terenie danego miasta lub regionu. Jest to bardzo przydatne w wszelkiego rodzaju fraz lokalnych, takich jak fryzjer, mechanik czy specjalistyczny sklep.

Pozycjonowanie sklepu internetowego Katowice

Sklepy internetowe, w których nie ma ruchu są całkowicie bezużyteczne. W końcu kto by miał kupić dany produkt lub usługę? Agencja SeoKO.pl specjalizuje się w pozycjonowaniu sklepów internetowych.

W ramach naszej usługi postaramy się wypozycjonować Twój sklep ale do tego pomożemy Tobie założyć konto w Google Merchant Center. Dzięki niemu Twoje produkty internauci będą mogli zobaczyć w zakładce „Zakupy Google”. Z pewnością pomoże to na zdobycie potencjalnych nowych klientów w Twoim sklepie internetowym.

Agencja SEO Katowice – SeoKO.pl

Agencja reklamowa SeoKO.pl to grupa pasjonatów marketingu internetowego. Pozycjonowaniem stron zajmujemy się od 2015 roku. Doświadczenie oraz umiejętności zdobyliśmy głównie dzięki prowadzeniu własnych projektów. Dzięki nim jesteśmy na bieżąco ze zmianami w algorytmach Google. Jednak nasza oferta to nie tylko pozycjonowanie stron, ale także:

Kampanie Google ads (Google Adwords) – Prowadzenie kampanii reklamowych w Google Ads, to jedna z naszych głównych usług. Nasi specjaliści odpowiednio skonfigurują oraz zoptymalizują reklamy tak, aby trafiły do odpowiedniej grupy docelowej, a przy okazji ich koszt był jak najniższy.

Kampanie w Social media – Nie skupiamy się tylko na wyszukiwarce Google. Staramy się dotrzec do jak największej liczby potencjalnych klientów. W związku z tym jesteśmy w stanie zaoferować Tobie płatne reklamy w social mediach takich jak Facebook Ads czy Instagram ads.

Szkolenia SEO – Jeśli potrzebujesz wyszkolić swojego pracownika pod kątem marketingu internetowego to jesteśmy w stanie Tobie pomóc. Lubimy dzielić się widzą oraz własnym doświadczeniem. Napisz do nas, a na pewno się dogadamy.

Content marketing – Czyli zrobimy odpowiednie treści reklam dopasowane do Twoich potrzeb. Nasza agencja współpracuje z freelancerami jak i innymi agencjami tak, aby być jak najbardziej na bieżąco z danymi trendami. Dzięki temu możesz mieć pewność że nasze treści reklam będą „na czasie”. Content marketing jest częścią marketingu szeptanego, przy pomocy którego Twoja marka stanie się bardziej rozpoznawalna wśród internautów.

Copywriting, czyli treści na strony – Pisanie wartościowych treści na stronę jest jedną z naszych specjalności. Techniczne, dobrze zoptymalizowane Teksty SEO, zdecydowanie pomogą w zwiększeniu w widoczności wśród wyników wyszukiwania Google. Możesz być pewien, że nasz zespół stworzy wartościowe treści na Twój portal.

Popularne pytania i odpowiedzi

⭐ Dlaczego warto pozycjonować stronę?

Sieć wyszukiwania Google, jest to wspaniała metoda aby pozyskać ruch na swoją stronę. Istnieje nawet takie powiedzenie, że jeżeli nie ma Cię w Google to nie istniejesz. I oczywiście jest w tym sporo racji. Z pewnością nikomu nie jest potrzebna strona, na którą nikt nie wchodzi. Dzięki usłudze pozycjonowania, Twoja strona pozyska ruch organiczny, co może bezpośrednio przełożyć się na zyski Twojej firmy.

✅ Po jakim czasie zobaczę efekty pozycjonowania?

Najłatwiej będzie odpowiedzieć to zależy. Wszystko zależy od wielu zmiennych. Jednak w przypadku mało konkurencyjnych fraz pierwsze efekty można zobaczyć zaraz po zoptymalizowaniu strony. W przypadku bardzo konkurencyjnych fraz, na pierwsze efekty możesz poczekać nawet ponad rok.

???? Czy możecie mi zagwarantować pozycję?

Nikt nie może zagwarantować Ci pozycji. Sieć wyszukiwania Google to zewnętrzne narzędzie, a co za tym idzie nikt, nawet partner Google nie mam do niego dostępu. Wszystkie działania jakie prowadzimy mają jedynie na celu zwiększenie prawdopodobieństwa pojawienia się na czołowych pozycjach.

⭐ Czy muszę udostępniać dane do mojej strony w celu jej pozycjonowania?

Nie jest to warunek konieczny, jednak dobrze by było gdybyśmy mieli dostęp do strony. Podczas procesu optymalizacji, bardzo często będziemy musieli coś zmieniać. Jeśli nie jesteś w stanie udostępnić nam danych to z pewnością nieco wydłuży to proces optymalizacji strony.

✅ Czy muszę przygotować stronę pod usługę pozycjonowania?

Nie ma takiej potrzebny. Wszystko co musisz zrobić to napisać do nas, a my już zajmiemy się resztą.

???? Czy mogę w wspomóc usługę pozycjonowania?

Oczywiście, bardzo często podczas optymalizacji treści prosimy naszych klientów o napisanie lub korektę treści na stronie. Niestety ale nie znamy się na wszystkich branżach więc czasem nie jesteśmy w stanie opisać specjalistycznych zagadnień z danej branży.

⭐ Co wpływa na pozycję strony internetowej?

Istnieją setki czynników, które mają wpływ na pozycję witryny internetowej. Aby Twoja strona internetowa pojawia się na czołowych pozycjach z pewnością musi zawierać bardzo dobre treści, być odpowiednio zoptymalizowana oraz zawierać odpowiednią liczbę linków przychodzących.

Skuteczne pozycjonowanie stron Śląsk

Pozycjonowanie ŚląskProces pozycjonowania stron, ma na celu zwiększenie widoczności Twojej strony bądź sklepu internetowego w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google, Bing czy Yahoo. Jeśli wszystkie etapy zostaną przeprowadzone prawidłowo Twoją witryna powinna pojawić się na wysokich pozycjach w sieci Google. A co za tym idzie powinna się zwiększyć liczba nowych klientów na Twojej stronie www.

Województwo śląskie jest drugim w Polsce pod względem liczby mieszkańców. Mieszka tutaj prawie 5 mln osób. Jest więc to olbrzymia liczba potencjalnych klientów do jakich możesz trafić z swoją ofertą. Znajdują się tutaj wielkie miasta takie jak Katowice, Gliwice, Chorzów, Zabrze, Dąbrowa Górnicza czy Ruda Śląska. Skorzystaj więc z technologii internetowych i dotrzyj do tych osób za pomocą wyszukiwarki Google.

Jeśli zainteresowała Cię oferta agencji marketingowej SeoKO.pl, wyślij zapytanie do nas już teraz. Przeanalizujemy Twoją stronę i sprawdzimy co możemy dla Ciebie zrobić. Dane kontaktowe znajdziesz za zakładce kontakt w menu naszej strony. Pozycjonowanie strony w mieście Katowice tylko z SeoKO.pl

bezpłatna wycena

Znajdziesz nas także w innych miastach

Nasza siedziba znajduje się w mieście Częstochowa, jednak nasze usługi pozycjonowania stron internetowych świadczymy, dla firm i klientów indywidualnych z całej Polski.