Konsultacje SEO z agencją SeoKO.pl

Konsultacje SEO, to oferta dla osób lub firm, które w własnym zakresie pozycjonują strony internetowe. Czasem zdarza się tak, że pomimo licznych działań Twoja strona, blog lub sklep internetowy stoją w miejscu. A co gorsza, nie wiesz co jest tego przyczyną. Wtedy warto się zastanowić czy nie warto skorzystać z indywidualnych konsultacji ze specjalistą.

Jeśli interesuję Cię profesjonalne doradztwo w zakresie pozycjonowania stron www, to jesteś w odpowiednim miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Nasza oferta konsultacji SEO

Nasza oferta konsultacji SEO, skierowana jest do wszystkich osób chcących zwiększyć widoczność swojej strony w wyszukiwarce Google. W ramach tej usługi jesteśmy w stanie wskazać błędy na Twojej stronie, oraz określić zadania jakie należy wdrożyć by poprawić pozycję strony. W ramach konsultacji, poruszymy wszystkie nurtujące Cię pytania, a dodatkowo zrobimy:

Analiza słów kluczowych

Pokażemy Ci na jakie słowa kluczowe rankuje Twoje strona oraz na jakich warto się skoncentrować podczas procesuj pozycjonowania. Czasami zdarza się tak, że klienta interesują frazy kluczowe, których praktycznie nikt nie szuka. Wtedy zamiast inwestować czas i pieniądze w pozycjonowanie na tą frazę lepiej jest po prostu zainwestować w reklamy Google Ads.

 

 

Jak przebiegają konsultacje SEO

W momencie kiedy zdecydujesz się na konsultacje z jednym z naszych specjalistów, wystarczy że napiszesz do nas wiadomość email. Podaj tam adres swojej strony internetowej, oraz zagadnienia jakie Cię interesują. W ten sposób będziemy w stanie wcześniej zapoznać się z Twoją domeną, oraz przeprowadzić wstępną analizę. Dodatkowo podaj datę oraz godzinę kiedy pasowałoby Ci z nami porozmawiać.

W odpowiedzi otrzymasz od nas potwierdzenie umówionego spotkania, oraz nasz adres skype, za pomocą którego odbędą się konsultacje. Istnieje również opcja dla osób z Krakowa bądź z Częstochowy na bezpośrednie spotkanie.

 

 

Pytania i odpowiedzi

Dla kogo są konsultacje SEO?

Dla wszystkich osób lub firm, które chcą samodzielnie wypromować swoją stronę w wyszukiwarce Google. Jeśli planujesz uruchomić swoją stronę internetową, zanotowałeś nagły spadek pozycji lub po prostu Twoja strona utknęła na pozycjach poniżej top10 to zdecydowanie jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Jakie dane muszę przygotować do analizy mojej strony?

Przede wszystkim musisz podać nam adres www swojej strony. Kolejna ważna kwestią jest konto w Google Search Console, dzięki niemu będziemy w stanie dokładanie zobaczyć jak Google widzi Twoją stronę.

Ile kosztują konsultacje SEO?

Cena zawsze ustalana jest indywidualnie. Jest ona zależna od ilości godzin jaką chcesz poświęcić na rozmowę ze specjalistą. Ceny zaczynają się od 100 złotych netto za godzinę jednak przy zamówieniu większej ilości godzin możesz liczyć na rabaty.