Konsultacje SEO z agencją SeoKO.pl

Konsultacje SEO, to oferta dla osób lub firm, które w własnym zakresie pozycjonują strony internetowe. Czasem zdarza się tak, że pomimo licznych działań Twoja strona, blog lub sklep internetowy stoją w miejscu. A co gorsza, nie wiesz co jest tego przyczyną. Wtedy warto się zastanowić czy nie warto skorzystać z indywidualnych konsultacji ze specjalistą.

Jeśli interesuję Cię profesjonalne doradztwo w zakresie pozycjonowania stron www, to jesteś w odpowiednim miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza oferta konsultacji SEO

Nasza oferta konsultacji SEO, skierowana jest do wszystkich osób chcących zwiększyć widoczność swojej strony w wyszukiwarce Google. W ramach tej usługi, jesteśmy w stanie wskazać błędy na Twojej stronie, oraz określić zadania jakie należy wdrożyć by poprawić pozycję strony. W ramach konsultacji, poruszymy wszystkie nurtujące Cię pytania.

Jako, że dziedzina SEO jest dość obszerna, podzieliliśmy nasze konsultacje na bloki tematyczne. Poniżej znajdziesz ich szczegółowy opis oraz zakres usługi. Oczywiście jesteśmy elastyczni i nie musimy trzymać się ściśle danego zagadnienia. Poniższa oferta ma tylko charakter informacyjny.Optymalizacja stron

Analiza słów kluczowych

Pokażemy Ci na jakie słowa kluczowe rankuje Twoje strona, oraz na jakich warto się skoncentrować podczas procesu pozycjonowania strony. Wspólnie przeanalizujemy potencjał danych fraz kluczowych. Przeprowadzimy analizę konkurencji na dane hasła, oraz wspólnie zrobimy wyliczenia, ile mniej więcej musisz przeznaczyć środków aby przegonić konkurencję.

Dodatkowo zbadamy frazy z długiego ogona, czyli tak zwane pozycjonowanie szerokie. Być może istnieje w nich spory potencjał, dzięki któremu na Twoją stronę może trafić sporo potencjalnych nowych klientów.

Czasami zdarza się tak, że klienta interesują frazy kluczowe, których praktycznie nikt nie szuka. Wtedy zamiast inwestować czas i pieniądze w pozycjonowanie na tą frazę lepiej jest po prostu zainwestować w reklamy Google Ads.

Optymalizacja strony www

Optymalizacja stron jest kolejnym punktem w naszej usłudze. Wspólnie za pomocą programów takich jak website auditor, przeprowadzimy optymalizacje. Zbadamy szybkość Twojej strony, sprawdzimy czy strona zawiera prawidłową oraz logiczną strukturę. Do tego dochodzi oczywiście optymalizacja meta tagów. Będzie to taki audyt SEO, w którym wyjdą rzeczy, jakie należy poprawić, aby strona była bardziej przyjazna wyszukiwarce.

Treści SEO na Twojej stronie

Niestety, ale treści na stronie są bardzo często ignorowane przez osoby pozycjonujące strony internetowe. A naszym zdaniem jest to kluczowy element w pozycjonowaniu stron internetowych. Wybierając to zagadnienie, wspólnie przeanalizujemy poszczególne Twoje treści pod względem SEO.

Zdecydowaną uwagę zwrócimy na to, czy dana strona wyczerpuje dany temat w całości, oraz czy zawiera większość słów kluczowych związanych z danym tematem. Do tego zrobimy analizę zagęszczenia fraz kluczowych.

Linki przychodzące

Przeanalizujemy profil linków zewnętrznych, prowadzących do Twojej strony. W tym wypadku dobrze abyś przygotował dostęp do Google Search Console. Za jego pomocą sprawdzimy, jakie Twoja strona posiada linki. Następnie przeprowadzimy analizę tych linków, skupimy się na jakości oraz anchor tekstach. Na zakończenie razem określimy miejsca, z których warto pozyskać wartościowy link.

Jak przebiegają konsultacje SEO

Konsultacje SEOW momencie kiedy zdecydujesz się na konsultację SEO z jednym z naszych specjalistów, wystarczy że napiszesz do nas wiadomość email. Napisz w nim adres swojej strony internetowej, oraz zagadnienia jakie Cię interesują. W ten sposób będziemy w stanie wcześniej zapoznać się z Twoją domeną, oraz przeprowadzić wstępną analizę. Dodatkowo podaj datę oraz godzinę kiedy pasowałoby Ci z nami porozmawiać.

W odpowiedzi otrzymasz od nas potwierdzenie umówionego spotkania, oraz nasz adres skype, za pomocą którego odbędą się konsultacje pod kątem SEO. Oczywiście w ramach możliwości, możemy przeprowadzić analizę za pomocą innego komunikatora.

Istnieje również opcja dla osób z Krakowa bądź z Częstochowy na bezpośrednie spotkanie.

Konsultacje SEO – Cennik

Nasz cennik konsultacji SEO zależy, od ilości wykupionych godzin. Podstawowa stawka profesjonalnej rozmowy ze specjalistą wynosi 100zł za godzinę netto. Jednak kiedy zdecydujesz się na większą ilość godzin, to oczywiście możesz liczyć na rabaty. Wtedy stawka jest ustalana indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatne konsultacje SEO

Od czasu do czasu, nasza agencja oferuje bezpłatne konsultacje SEO. Jedyne co musisz zrobić, to obserwować nasz fanpage na Facebooku. Raz na jakiś czas wrzucamy tam aktualności, a wśród nich czasem można znaleźć darmowe konsultacje SEO. Przeważnie wygląda to tak, że pierwsze 3 osoby, które skomentują dany post otrzymują SEO konsultacje z jednym z naszych specjalistów.

Jedyne co musisz zrobić, to polubić nasz fanpage i obserwować nasze newsy. Jeżeli będziesz najszybszy, to całkiem możliwe że to właśnie z Tobą przeprowadzimy analizę Twojej strony.

W czym jeszcze możemy Ci pomóc

Agencja SEO SeoKO.pl to szeroko pojęty marketing internetowy. Oprócz opisywanej tutaj usługi konsulting seo, możemy jeszcze Ci pomóc:

  • Audyt SEO – Przeprowadzimy profesjonalny audyt strony.
  • SEO copywriting – Stworzymy profesjonalne treści SEO na stronę Twojej firmy.
  • Szkolenia SEO – Chcesz rozwijać się w kwestii pozycjonowania stron? Zapraszamy na nasze szkolenia SEO, po których większość opisywanych tutaj zagadnień będziesz w stanie wykonać sam.
  • Optymalizacja kampanii reklamowych Google Ads – Przeprowadzimy analizę Twoich działań w zakresie linków sponsorowanych Google. Dzięki temu Twoje stawki za kliknięcia mogą spaść, zdecydowanie może się przełożyć na większe zyski Twojego sklepu internetowego lub strony.
  • Profesjonalne pozycjonowanie strony – Nasza standardowa usługa. W momencie kiedy nie masz czasu na promocję swojej strony, możesz to zlecić naszym specjalistą SEO.
  • Pozycjonowanie sklepu internetowego – Skuteczne działania w zwiększaniu ruchu na Twoim sklepie www.

Szybkie pytania i odpowiedzi

⭐ Dla kogo są konsultacje SEO?

Konsultacje z zakresu SEO są dla wszystkich osób lub firm, które chcą samodzielnie wypromować swoją stronę w wyszukiwarce Google. Jeśli planujesz uruchomić swoją stronę internetową, zanotowałeś nagły spadek pozycji lub po prostu Twoja strona utknęła na pozycjach poniżej top 10 to zdecydowanie jesteśmy w stanie Ci pomóc.

📌 Jakie dane muszę przygotować do analizy mojej strony?

Przede wszystkim musisz podać nam adres www swojej strony. Kolejna ważna kwestią jest konto w Google Search Console, dzięki niemu będziemy w stanie dokładanie zobaczyć jak Google widzi Twoją stronę.

✅ Ile kosztują konsultacje SEO?

Cena zawsze ustalana jest indywidualnie. Jest ona zależna od ilości godzin jaką chcesz poświęcić na rozmowę ze specjalistą. Godzina konsultacji SEO z specjalistą kosztuje 100 pln netto, jednak przy zamówieniu większej ilości godzin możesz liczyć na rabaty.

⭐ Ile godzin konsultacji, potrzeba na kompletną analizę strony?

Wszystko zależy od wielkości, oraz aktualnego stanu Twojego portalu. Najlepiej w tym wypadku wykupić godzinną konsultację. Wtedy podczas rozmowy, specjalista będzie już w stanie nieco więcej powiedzieć na temat Twojej witryny. Może wystarczy tylko analiza treści, a może będzie potrzebna większa ilość godzin.

📌 Jakie korzyści przyniosą mi SEO konsultacje?

Oczywiście wszystko zależy od formy jaką wybierzesz. Na pewno możesz liczyć na opracowanie strategii pozycjonowania Twojej strony, w których otrzymasz rzetelne wskazówki oraz informację. Do tego znacznie poszerzysz swoją wiedzę z zakresu SEO.

Podsumowanie

Jeśli potrzebujesz wsparcia z promocją swojej witryny, to konsultacja SEO jest jedną z ciekawszych opcji. Dzięki niej, będziesz wiedział jakie działania SEO musisz przeprowadzić na swojej stronie. Z pewnością pomoże to w rozwoju Twojego portalu, a przy okazji pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Po przeprowadzeniu konsultacji będziesz miał wytyczne, po których wprowadzeniu istnieje bardzo duża szansa, że Twoja strona pojawi się na pierwszej stronie w Google.

Zanim jednak skorzystasz z naszych usług, to warto zapoznać się z naszym poradnikiem pozycjonowania. Poruszyliśmy w nim sporo ciekawych kwestii, które z pewnością możesz wykorzystać na swojej stronie. Dodatkowo warto przeczytać szczegółowe informacje na temat czym jest pozycjonowanie stron internetowych. Całkiem możliwe, że po przeczytaniu tych artykułów poprawisz pozycję strony bez naszej pomocy.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy pewni, że jesteśmy w stanie pomóc wypromować się Twojej firmie w internecie.