Pozycjonowanie stron Wrocław i okolice

Pozycjonowanie stron Wrocław – prawdopodobnie wpisując tą, lub podobną frazę trafiłeś na naszą stronę. SeoKO.pl to agencja SEO, która specjalizuje się w marketingu internetowych. Jeśli szukasz agencji, która wypromuje Twoją stronę internetową to jesteś w dobrym miejscu. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź co możesz zyskać współpracując z nami: Wrocław pozycjonowanie stron

Spis treści

Pozycjonowanie Wrocław – Oferta SeoKO.pl

Nasza oferta pozycjonowania stron internetowych skierowana jest dla firm oraz klientów indywidualnych z Wrocławia. Oczywiście nasze usługi świadczymy dla firm z całej Polski, ale strona na której aktualnie się znajdujesz, dedykowana jest dla miasta Wrocław.

Specjalność naszej agencji SEO to przede wszystkim:

  • Skuteczne pozycjonowanie stron www we Wrocławiu
  • Pozycjonowanie sklepów internetowych
  • Kampanie Google Ads (dawniej Adwords)
  • Kampanie reklamowe w social media takich jak Facebook czy Instagram
  • Szkolenia SEO we Wrocławiu

Nasze usługi mają na celu zwiększenie popularności Twojej strony bądź sklepu internetowego, a co za tym idzie zwiększenie ruchu na Twojej stronie.

Nie musisz się znać na marketingu internetowym, zrobimy to za Ciebie. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Wystarczy, że napiszesz do nas krótką wiadomość email, w której podasz nam nazwę swojej domeny. Nasi specjaliści przeskanują ją pod względem potencjału, a następnie w odpowiedzi zwrotnej, napiszemy co jesteśmy w stanie dla Ciebie zrobić.

bezpłatna wycena

 

Cennik pozycjonowania stron w Wrocławiu

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych? Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań. Niestety ale nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko wyceniane jest na podstawie wielu czynników takich jak:

  • Wielkość Twojego portalu
  • Aktualny stan Twojego portalu
  • Liczba linków przychodzących
  • Konkurencja

Oczywiście to tylko te najważniejsze czynniki. Jest ich zdecydowanie więcej. Dlatego najlepiej jest skorzystać z naszej usługi bezpłatna wycena. Wystarczy, że napiszesz do nas krótką wiadomość z nazwą swojej domeny. W odpowiedz zwrotnej otrzymasz darmowy audyt seo w wersji podstawowej. Znajdziesz w nim wstępne informacje, o tym co należy poprawić na Twojej witrynie, oraz orientacyjny koszt pozycjonowania. Dodatkowo otrzymasz zaproszenie do wstępnej rozmowy, w której omówimy wszystkie kwestie związane z pozycjonowaniem strony. Jednak jeżeli interesuje Cię jak dokładnie, jak wygląda przebieg wyceny, to zapraszamy to zapoznania się z naszym artykułem ile kosztuje pozycjonowanie stron. Znajdziesz tam wszystkie informacje jak wygląda proces wyceny.

bezpłatna wycena

Modele rozliczenia

W naszej agencji stosujemy jeden standardowy model rozliczania, w postaci stałego abonamentu. Oczywiście w ramach wyjątków, możemy rozliczać się za efekt, jednak wtedy są nieco inne warunki umowy.

Stały abonament

Jest to standardowa, bezterminowa umowa, którą możesz zerwać w każdej chwili. W ramach stałego abonamentu wykonujemy działania, mające na celu zwiększenie widoczności Twojego portalu w organicznych wynikach wyszukiwania. Wysokość abonamentu ustalana jest indywidualnie i zostanie podana podczas wyceny.

Rozliczanie za efekt

W tym wypadku płatność następuje dopiero po uzyskaniu danej pozycji. W tym modelu stosujemy już umowę na czas określony, zazwyczaj są to dwa lata. Jest to spowodowane tym, że wtedy z własnych środków inwestujemy w wasz serwis. Aby zainwestowane pieniądze nam się zwróciły musi upłynąć trochę czasu. Dlatego w rozliczaniu za efekt należy się liczyć z wieloletnią umową.

Proces pozycjonowania stron z agencją SeoKO.pl

W momencie kiedy zaakceptujesz naszą ofertę działamy według poniższego schematu. Oczywiście nie jest to sztywny plan naszego działania. Wszystko ustalane jest indywidualnie. Jednak aby nieco bardziej zobrazować jak wygląda nasz proces promocji Twojej strony, postanowiliśmy napisać ten tekst.

Wstępna rozmowa

Jest to pierwszy krok w naszym procesie. Podczas rozmowy bezpośredniej lub za pomocą komunikatorów internetowych takich jak skype, przedstawiamy oraz wyjaśniamy dokładnie co to jest pozycjonowanie stron oraz jak będzie przebiegał ten proces. Wspólnie analizujemy potencjalne słowa kluczowe, konkurencję, a następnie wyznaczamy sobie cele jakie chcemy osiągnąć. Na samym końcu przestawiamy orientacyjny budżet jaki będzie potrzeby od osiągnięcia wyznaczonych celów.

Na tym etapie sam zdecydujesz czy chcesz kontynuować naszą współpracę. Jeżeli jesteś zdecydowany, to następuje podpisanie umowy, a my zabieramy się za wdrażanie planu.

Audyt SEO i strategia

Pozycjonowanie strony internetowej zaczynamy od stworzenia audytu strony.

Optymalizacja techniczna strony

Copywriting czyli teksty SEO

Budowanie nowych treści oraz optymalizacja starych to jeden z kluczowych elementów zwiększania widoczności wśród wyszukiwarek internetowych. Na tym etapie skupiamy się na działaniach

Pozyskiwanie linków zewnętrznych

Kontynuacja działań

Po przeprowadzeniu wszystkich powyższych działań Twoja strona powinna

Pozycjonowanie lokalne Wrocław czyli lokalne SEO

Lokalne pozycjonowanie stron w mieście Wrocław, jest to usługa skierowane do biznesów, oferujących usługi na terenie danego miasta lub obszaru.

Dlaczego warto pozycjonować strony z SeoKO.pl

Jak zapewne doskonale sobie zdajesz sprawę, we Wrocławiu działa kilkanaście agencji SEO. Do tego dochodzą freelancerzy, oferujący usługę pozycjonowania. Dlaczego więc warto wybrać nas? Oto główne powody:

Dedykowany specjalista SEO – Do Twojej strony www, zostanie przydzielony dedykowany opiekun. W razie jakiś pytań czy problemów, będziesz mógł się z nim skonsultować.

Bezterminowe umowy – Nie stosujemy długoterminowych umów. Chcemy byś czuł się z nami elastycznie. Jeżeli jesteś niezadowolony z naszej pracy, możesz w każdej chwili zerwać umowę. Jedynym wyjątkiem jest model, w którym rozliczamy się za efekt. W pozostałych masz pełną elastyczność i w każdym momencie możesz wypowiedzieć umowę bez żadnych konsekwencji.

Skuteczność i widoczne efekty – Skuteczność jest czymś co wyróżnia SeoKO.pl. Jest to spowodowane tym, że zanim podejmiemy współpracę z daną firmą, szczegółowo analizujemy rynek. W momencie kiedy widzimy, że w danym budżecie jest małe prawdopodobieństwo osiągnięcia celu to odpuszczamy. Nie szukamy przychodów na siłę. Staramy się działać w systemie win-win, czyli obustronna korzyść.

Pomoc w rozwoju biznesu – Naszym klientom pomagamy w rozwoju portalu. Podpowiadamy, co należy zrobić. Jakie działania podjąć. Dla przykładu, jeżeli zauważymy, że na jakieś słowo kluczowe z ich branży, można tanio pozyskać linki sponsorowane w Google Ads (Adwords), to oczywiście informujemy o takiej możliwości. Jeżeli zauważymy, że w danej branży warto wykorzystać social media, również o tym powiemy.

 

 

Popularne pytania i odpowiedzi

Agencja SEO SeoKO.pl – Wrocław

SeoKO.pl to przede wszystkim grupa miłośników i pasjonatów marketingu internetowego. Tak zdaję sobie sprawę jak banalnie to brzmi 😉 W każdym razie, rzeczywiście tak jest. Nasze umiejętności oraz doświadczenie zdobywamy na własnych portalach. To właśnie dzięki nim posiadamy aktualną wiedzę, i potrafimy szybko dostosować się do zmian w algorytmie Google. Mamy nadzieję, że zainteresowała Cię nasza oferta. Poniżej znajdziesz przycisk, po kliknięciu którego zostaniesz przekierowany do kontaktu z nami. Jeśli natomiast nie zainteresowała Cię nasza oferta, a dotarłeś do tego miejsca to również do nas napisz. Jesteśmy otwarci na feedback i z chęcią się dowiemy, co możemy jeszcze poprawić.

bezpłatna wycena

Znajdziesz nas także w innych miastach

Siedziba główna naszej agencji znajduje się w mieście Częstochowa, jednak nasze usługi pozycjonowania stron internetowych świadczymy, dla firm i klientów indywidualnych z całej Polski. Kto wie, może niedługo powstanie oddział Wrocław 😉