Pozycjonowanie stron Częstochowa i okolice

Jeśli szukasz skutecznej agencji SEO w Częstochowie, która zajmie się pozycjonowaniem strony internetowej to trafiłeś w dobre miejsce. Nasza specjalność to:

 • Pozycjonowanie stron internetowych
 • Pozycjonowanie sklepu internetowego
 • Reklama Google ads
 • Reklama na Facebook
pozycjonowanie stron

Nie trać czasu i napisz do nas wiadomość z prośbą o bezpłatną wycenę. Wystarczy, że podasz nazwę domeny oraz frazy kluczowe jakie Cię interesują. Odpiszemy tak szybko jak to tylko możliwe. Obiecujemy, że zrobimy co w naszej mocy aby Twoja strona pojawiła się na czołowych pozycjach w organicznych wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google.

bezpłatna wycena

Co nas wyróżnia od innych agencji SEO

 • Profesjonalne a zarazem luźne podejście – Do naszych obowiązków podchodzimy profesjonalnie ale także na luzie.
 • Skuteczność – większość projektów, z którymi pracujemy odnosi znaczy wzrost w wyszukiwarce Google.
 • Selekcja – czyli mierzmy siły na zamiary. Na spotkaniu dotyczącym pozycjonowania „walimy prosto z mostu”, jeśli czegoś nie jesteśmy w stanie zrobić nie zgrywamy bohatera i nie wciskamy kitu że damy radę. Każdy z nas szanuje swój czas, nasza agencja SEO także. Nie przyjmujemy zleceń z którymi nie damy sobie rady.

Jak przebiega proces pozycjonowania strony

Pozycjonowanie strony internetowej zaczyna się od bezpłatnej wyceny słów kluczowych. Wystarczy, że do nas napiszesz wiadomość email, w której podasz adres swojej strony www, oraz listę słów kluczowych. W odpowiedzi otrzymasz od nas wycenę. Jeśli ją zaakceptujesz to następnie działamy według takiego planu:proces pozycjonowania

Dobór słów kluczowych

Na samym początku zrobimy dokładną analizę słów kluczowych. Być może już Twoja strona jest blisko aby osiągnąć pierwszą stronę w Google na pokrewne słowa kluczowe. A może, jesteś nie do końca świadomy czego Twoi klienci szukają. Otrzymasz od nas pełną listę fraz kluczowych z Twojej branży, wraz z ich miesięczną liczbą wyszukań. Na tej podstawie wspólnie dobierzemy odpowiednie słowa kluczowe.

Audyt SEO

Zostanie stworzony przez nas audyt SEO strony, czyli lista poprawek jakie należy wprowadzić w Twoim sklepie bądź stronie internetowej. Jeśli nie masz możliwości skontaktować się z swoim programistą, który stworzył Ci stronę, nie przejmuj się. W naszym zespole mamy web developerów, którzy na pewno sobie poradzą z tym zadaniem.

Optymalizacja treści

Na tym etapie będziemy budować treści SEO na waszą stronę internetową. To właśnie dzięki odpowiedniemu dobraniu oraz zagęszczeniu słów kluczowych Twoja strona powinna poprawić swoją widoczność w wynikach wyszukiwania.

Linki sponsorowane

Kiedy zakończymy działania na stronie klienta zaczniemy proces budowania zaufania w internecie. Odbywa się to poprzez tak zwane budowanie linków, z angielskiego link building. Link do Twojej strony dodamy do takich miejsc jak Google moja firma, Google Maps, lokalne portale informacyjne czy portale branżowe. Podczas prowadzonych działań budowania linków, powinien zostać zauważony znaczy ruch na stronie.

Pozycjonowanie Częstochowa i co dalej?

Po przeprowadzeniu powyższego etapu otrzymasz od nas dostęp do konta Google analytics, dzięki któremu będziesz mógł monitorować liczbę użytkowników na Twojej stronie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami Twoja strona powinna przebijać się na wysokie pozycje.

Następny etap to tak zwane pozycjonowanie szerokie lub inaczej zwane long tail. Skupia się ono na frazach z tak zwanego długie ogona. Dla przykładu fraza kluczowa to „pozycjonowanie Częstochowa”, to frazą z długiego ogona może być „Pozycjonowanie SEO w Częstochowie”. Otrzymasz od nas listę nowych słów kluczowych, na które Twoja witryna się przebija. Następnie spróbujemy je rozwinąć tak aby jak najwięcej użytkowników z nowych fraz kluczowych trafiło do Ciebie.

SEO Częstochowa – Ile to kosztuje?

Cena pozycjonowania dla każdej strony jest inna. Jest to spowodowane tym, że nie ma dwóch identycznych stron. Każda ma co innego do poprawy.

Nasza agencja SEO oferuję taką usługę jak bezpłatna wycena. Wystarczy, że do nas napiszesz z zapytaniem o cenę, a tak szybko jak to możliwe otrzymasz odpowiedź zwrotną. Jeśli jednak interesuję Cię orientacyjna cena to przygotowaliśmy specjalny cennik pozycjonowania stron internetowych. Dowiesz się w nim dokładnie ile kosztują nasz usługi.

Jak wygląda rozliczenie za pozycjonowanie stron www

Nasza usługa jest w formie stałego abonamentu. Otrzymasz od nas dokładną kwotę miesięczną, w ramach której będziemy pracować. Jest to zarówno dla nas jak i dla Ciebie najlepsza metoda rozliczenia. Jeżeli stwierdzisz, że nasza usługa nie zadowala Cię wystarczająco możesz w każdej chwili ją zerwać. W przeciwieństwie do innych agencji SEO SEM, nie podpisujemy długoterminowych umów. Wystarczy nas poinformować, że nie chcesz z nami dłużej współpracować i tyle. Umowa zostanie zerwana w ciągu 30 dni.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych Częstochowa

Usługa pozycjonowania stron internetowych jest to proces zmierzający do osiągnięcia jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google czy Bing. Opiera się on na tak zwanej optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek oraz działań poza stroną. W zależności od „trudności” danego słowa kluczowego jest to proces trwający od kilku tygodni aż do kilku miesięcy a czasem nawet lat.

Pozycjonowanie stron jest to usługa, dzięki której zwiększamy prawdopodobieństwo, że nasza strona pojawi się na pierwszej stronie wyników w wyszukiwarkach internetowych pod danymi hasłami. Dzięki temu na naszą stronę trafią wyłącznie osoby zainteresowane Twoim produktem lub usługą. A to może się bezpośrednio przełożyć na Twoje zyski.

Agencja SeoKO.pl – Częstochowa

Nasza oferta pozycjonowania sklepu internetowego czy strony nie ogranicza się tylko do tej usługi. Agencja SeoKO.pl to również szeroko pojęty marketing internetowy.

 • Kampanie Google ads (Google Adwords) – Zależy Ci na tym aby potencjalni klienci trafili natychmiast na Twoją stronę? Zacznijmy zatem od Google Ads. W ten sposób, praktycznie w ciągu godziny możesz liczyć na pierwszych klientów na Twojej stronie.
 • Facebook ads – Reklamy na facebooku do doskonała metoda na zwiększeniu ruchu na stronie. Nasza agencja reklamowa przygotuje dla Twojej firmy profesjonalne kampanie reklamowe na facebooka.
 • Content marketing – Jeśli potrzebujesz ciekawych, reklamowych treści na swoją stronę lub bloga to nasza agencja wykona to za Ciebie. Marketing treści jest to bardzo dynamiczna branża, która zmienia się z dnia na dzień. Współpracujemy zarówno z agencjami reklamowymi jak i freelancerami, wiec możesz mieć pewność, że jesteśmy na bieżąco.
 • Media społecznościowe –
 • Tworzenie stron www – Tworzymy oraz aktualizujemy strony internetowe tak aby miały przyjazny, nowoczesny wygląd. Do tego wszystkie stworzone przez nas strony internetowe optymalizujemy pod względem SEO. Jest to bardzo ważny aspekt aby już na starcie Twojej nowego portalu był on odpowiednio zoptymalizowany.

Często zadawane pytania

Czy gwarantujemy uzyskanie wyników w określonym czasie?

Nie. Google jest środowiskiem zewnętrznym więc nikt nie jest w stanie zagwarantować aby dane strony internetowe pojawiły się wysoko wśród wyników wyszukiwania. Wszystkie agencje SEO jakie możesz spotkać, mogą jedynie zwiększyć prawdopodobieństwo pojawienia się na czołowych pozycjach.

Czy muszę udostępniać dane do mojej strony w celu jej pozycjonowania?

Nie ma takiego wymogu, jednak zalecalibyśmy ich udostępnienie. Dzięki temu, nasi specjaliści SEO są w stanie na bieżąco wprowadzić dane poprawki. Jeśli nie masz możliwości udostępnienia danych wtedy mamy alternatywne rozwiązanie. Nasz specjaliści przygotowuj wytyczne jakie należy wprowadzić na danej stronie.

Po jakim czasie moja strona pojawi się w TOP10?

Wszystko zależy od danej frazy kluczowej na jaką będzie pozycjonowana strona. Zupełnie inny czas będzie na hasło typu „strony internetowe Częstochowa”, a zupełnie inne na „Agencja seo Częstochowa”. Jednak z doświadczenia możemy napisać, że pozycjonowanie sklepów internetowych trwa zdecydowanie dłużej niż pozycjonowanie bloga czy strony wizytówki.

Czy moja strona znajdzie się również w Google Maps?

Tak, nasza agencja oferuje również pozycjonowanie w Goolge Maps. Wszystkim naszym klientom zakładamy profil w Google moja firma a następnie staramy się by pojawiał się w mapach Google.

Czy mogę w wspomóc usługę pozycjonowania i przyśpieszyć Państwa pracę?

Tak, od samego początku nastawiamy się na otwartą współpracę z naszym klientem. Żaden specjalista SEO ani copywriter nie zna tak dobrze danej branży ani firmy jak jej właściciel. Treści w pozycjonowaniu mają bardzo duże znaczenie. Dlatego jeśli jest tylko taka możliwość prosimy o napisanie wartościowych treści według naszych wytycznych. Nasz dedykowany opiekun przedstawi Państwu, jakie treści należy poprawić oraz jakie tematy poruszyć.

Od czego zależy pozycja strony w Google?

Wpływ na to ma kilkaset czynników. Ciężko jest je tutaj wszystkie wymienić. Jednak aby pozycja strony w Google była jak najwyższa, niezbędne są dobre treści oraz optymalizacja strony pod kątem seo. Dużą rolę w poprawianiu pozycji strony mają również linki przychodzące. Warto zaznaczyć, że pozycja strony jest zależna od geolokalizacji. Zupełnie inna pozycja Twojego portalu będzie na Google Częstochowa, a zupełnie inna dla Warszawy czy Krakowa.

Podsumowanie

Jeśli chcesz rozwinąć swój biznes i zdobyć nowych klientów z pewnością zainteresują się pozycjonowaniem stron. Po co komu sklepy internetowe skoro nikt na nie nie wchodzi? To właśnie dzięki usłudze pozycjonowaniu stron, Twoja witryna będzie miała większą widoczność, co z pewnością przełoży się na liczbę klientów. Całkiem możliwe, że wpisując właśnie „pozycjonowanie stron www Częstochowa” w wyszukiwarkę internetową trafiłeś na tą stronę.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie masz nic do stracenia. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz a w zamian wyślemy Ci bezpłatną wycenę naszej usługi „pozycjonowanie stron internetowych Częstochowa”. Jeśli zaakceptujesz nasze warunki, możemy zacząć współpracować praktycznie od razu.