Pozycjonowanie stron Częstochowa i okolice

Jeśli szukasz skutecznej firmy w Częstochowie, która zajmie się pozycjonowaniem Twojej strony internetowej to trafiłeś w dobre miejsce. SeoKO.pl to agencja SEO, która ma swoją główna siedzibę w Częstochowie.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w Częstochowie

Pozycjonowanie stron jest to proces zmierzający do osiągnięcia jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google czy Bing. Opiera się on na tak zwanej optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek oraz działań poza stroną. W zależności od „trudności” danego słowa kluczowego jest to proces trwający od kilku tygodni aż do kilku miesięcy a czasem nawet lat.

Pozycjonowanie stron jest to usługa, która gwarantuje nam, że nasza strona pojawi się na pierwszej stronie wyników w wyszukiwarkach internetowych pod danymi hasłami. Dzięki temu na naszą stronę trafią wyłącznie osoby zainteresowane Twoim produktem lub usługą. A to może się bezpośrednio przełożyć na Twoje zyski.

Co nas wyróżnia od innych agencji SEO

  • Profesjonalne a zarazem luźne podejście – Do naszych obowiązków podchodzimy profesjonalnie ale także na luzie.
  • Skuteczność – większość projektów, z którymi pracujemy odnosi znaczy wzrost w wyszukiwarce Google.
  • Selekcja – czyli mierzmy siły na zamiary. Na spotkaniu dotyczącym pozycjonowania „walimy prosto z mostu”, jeśli czegoś nie jesteśmy w stanie zrobić nie zgrywamy bohatera i nie wciskamy kitu że damy radę. Każdy z nas szanuje swój czas, my także. Nie przyjmujemy zleceń z którymi nie damy sobie rady.

Jak wygląda proces pozycjonowania

Pozycjonowanie strony internetowej zaczyna się od bezpłatnej wyceny słów kluczowych. Wystarczy, że do nas napiszesz wiadomość email, w której podasz adres swojej strony www, oraz listę słów kluczowych. W odpowiedzi otrzymasz od nas wycenę. Jeśli ją zaakceptujesz to następnie działamy według takiego planu:

Dobór słów kluczowych

Na samym początku zrobimy dokładną analizę słów kluczowych. Być może już Twoja strona jest blisko aby osiągnąć pierwszą stronę w Google na pokrewne słowa kluczowe. A może, jesteś nie do końca świadomy czego Twoi klienci szukają. Otrzymasz od nas pełną listę fraz kluczowych z Twojej branży, wraz z ich miesięczną liczbą wyszukań. Na tej podstawie wspólnie dobierzemy odpowiednie słowa kluczowe.

Audyt SEO

Zostanie stworzony przez nas audyt SEO strony, czyli lista poprawek jakie należy wprowadzić w Twoim sklepie bądź stronie internetowej. Jeśli nie masz możliwości skontaktować się z swoim programistą, który stworzył Ci stronę, nie przejmuj się. W naszym zespole mamy web developerów, którzy na pewno sobie poradzą z tym zadaniem.

Optymalizacja treści

Na tym etapie będziemy budować treści SEO na waszą stronę internetową. To właśnie dzięki odpowiedniemu dobraniu oraz zagęszczeniu słów kluczowych Twoja strona powinna poprawić swoją widoczność w wynikach wyszukiwania.

Linki sponsorowane

Kiedy zakończymy działania na stronie klienta zaczniemy proces budowania zaufania w internecie. Odbywa się to poprzez tak zwane budowanie linków. Link do Twojej strony dodamy do takich miejsc jak Google moja firma, Google Maps, lokalne portale informacyjne czy portale branżowe. Podczas prowadzonych działań budowania linków, powinien zostać zauważony znaczy ruch na stronie.

Pozycjonowanie Częstochowa i co dalej?

Po przeprowadzeniu powyższego etapu otrzymasz od nas dostęp do konta Google analytics, dzięki któremu będziesz mógł monitorować liczbę użytkowników na Twojej stronie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami Twoja strona powinna przebijać się na wysokie pozycje.

Następny etap to tak zwane pozycjonowanie szerokie. Skupia się ono na frazach z tak zwanego długie ogona. Dla przykładu fraza kluczowa to „pozycjonowanie Częstochowa”, to frazą z długiego ogona może być „Pozycjonowanie SEO w Częstochowie”. Otrzymasz od nas listę nowych słów kluczowych, na które Twoja witryna się przebija. Następnie spróbujemy je rozwinąć tak aby jak najwięcej użytkowników z nowych fraz kluczowych trafiło do Ciebie.

SEO Częstochowa – Ile to kosztuje?

Nasza agencja oferuję taką usługę jak bezpłatna wycena. Wystarczy, że do nas napiszesz z zapytaniem o cenę, a tak szybko jak to możliwe otrzymasz odpowiedź zwrotną. Jeśli jednak interesuję Cię orientacyjna cena to przygotowaliśmy specjalny cennik pozycjonowania stron internetowych. Dowiesz się w nim dokładnie ile kosztują nasz usługi.

Agencja SeoKO.pl – Częstochowa

Nasza oferta pozycjonowania sklepu internetowego czy strony nie ogranicza się tylko do tej usługi. Agencja SeoKO.pl to również szeroko pojęty marketing internetowy.

  • Kampanie Google ads (Google Adwords)
  • Facebook ads
  • Content marketing
  • Media społecznościowe
  • Tworzenie stron www

Podsumowanie

Jeśli chcesz rozwinąć swój biznes i zdobyć nowych klientów z pewnością zainteresują się pozycjonowaniem stron. Po co komu sklepy internetowe skoro nikt na nie nie wchodzi? To właśnie dzięki usłudze pozycjonowaniu stron, Twoja witryna będzie miała większą widoczność, co z pewnością przełoży się na liczbę klientów. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie masz nic do stracenia. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz a w zamian wyślemy Ci bezpłatną wycenę naszej usługi „pozycjonowanie stron internetowych Częstochowa”. Jeśli zaakceptujesz nasze warunki, możemy zacząć współpracować praktycznie od razu.