Pozycjonowanie stron Kraków i okolice 2020

Pozycjonowanie Kraków, prawdopodobnie szukając takiej frazy trafiłeś na naszą stronę. Jeśli zależy Ci na znalezieniu skutecznej agencji SEO, która wypromuje Twoją stronę internetową to jesteś w dobrym miejscu. Agencja SEO SeoKO.pl specjalizuje się w szeroko pojętnym marketingu internetowym. Naszą specjalnością jest pozycjonowanie stron www jak i reklamy Google Ads.

Jeśli interesuje Cię oferta pozycjonowania sklepu lub strony internetowej, proszę napisz do nas z prośbą o bezpłatną wycenę. Wystarczy, że w treści maila napiszesz tylko nazwę domeny a my zajmiemy się już resztą.

bezpłatna wycena

Pozycjonowanie Kraków – Oferta SeoKO.pl

Nasza oferta pozycjonowania stron internetowych jest skierowana głównie dla firm z Krakowa i okolic. Oczywiście obsługujemy klientów terenie całej Polski, jednak jeżeli zależy Ci na kontakcie osobistym to aktualnie nasze biura znajdują się w Krakowie i Częstochowie. Nasza oferta to przede wszystkim:

  • Skuteczne pozycjonowanie stron www – Dzięki pozycjonowaniu stron Twój biznes ma szansę dotrzeć do tysięcy potencjalnych klientów. Obsługujemy nie tylko duże portale ale także małe strony jak i duże portale. Napisz do nas a wspólnie dobierzemy odpowiednią strategię do Twojej strony www.
  • Pozycjonowanie sklepów internetowych – Chcesz aby Twój sklep dotarł do jak największej liczby potencjalnych klientów w Polsce lub zagranicą? Skontaktuj się z nami a z pewnością stworzymy plan działania dla państwa firmy. Nasza usługa może dostarczyć Ci wielu nowych klientów z całego świata, a zyski Twojej firmy niesamowicie wzrosnąć. Nie trać więc czasu i już dziś zamów bezpłatną wycenę naszej usługi.
  • Konsultacje SEO – Próbujesz działań SEO na własną rękę i stanąłeś w miejscu? Z pewnością pomożemy Ci ruszyć z miejsca.
  • Szkolenia SEO – Chciałbyś rozwijać się w kwestii pozycjonowania strony? Nic prostszego, nasza agencja raz na jakiś czas organizuje szkolenia SEO dla firm i osób prywatnych.
  • Kampanie Google Adwords (Ads) – Dzięki kampanii Google Ads Twoje reklamy zostaną wyświetlone największej wyszukiwarce świata. Jeśli potrzebujesz firmy, która zajmie się kampanią reklamową Google Ads lub Facebook Ads? Napisz do nas, z pewnością Ci pomożemy.
  • SEO copywriting – Potrzebujesz profesjonalnych tekstów na stronę wraz z odpowiednim zagęszczeniem słów kluczowych? Nasz agencja SEO, współpracuje z kilkoma copywriterami, którzy z pewnością są w stanie stworzyć wysokiej jakości tekst na każdy temat. Artykuły sponsorowane oraz content marketing to dla nas żaden problem.
  • Social media – Interesuję Cię prowadzenie fanpage dla Twojej firmy? Żaden problem. Stworzymy i będziemy zarządzać Twoimi profilami na Facebooku, Instagramie czy Twiterze.
  • Marketing szeptany – to właśnie dzięki niemu Twoja marka staje się co raz bardziej rozpoznawalna.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pozycjonowania stron internetowych to zapraszamy bezpośrednio do kontaktu. Wytłumaczymy Ci jak działamy i co możemy dla Ciebie zrobić. Wspólnie zadecydujemy czy dla Ciebie lepsza będzie usługa pozycjonowania lokalnego czy pozycjonowanie zagraniczne. Poniżej możesz znaleźć informacje jak przebiega proces współpracy z nami.

bezpłatna wycena

Proces pozycjonowania stron w agencji SeoKO.pl

pozycjonowanie krakówJeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, to pozycjonowanie strony zaczynamy od osobistego spotkania na terenie naszej firmy lub innym dogodnym miejscu. Na takim spotkaniu omawiamy z naszym klientem pierwszy najważniejszy krok jakim jest dobór fraz kluczowych. Oczywiście istnieje możliwość przeprowadzenia takiej rozmowy za pomocą komunikatorów, jednak preferujemy spotkanie osobiste.

Dobór słów kluczowych

Na podstawie statystyk wyszukiwania, aktualnych pozycji oraz innych czynników wspólnie ustalamy słowa kluczowe, na które będziemy się starać osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach organicznych wyszukiwarki Google. Odpowiedni dobór słów kluczowych jest pierwszym etatem naszego procesu.

Audyt SEO

Audyt SEO jest to analiza strony www pod kątem czynników rankingowych. Na podstawie dogłębnej analizy strony, ustalamy jakie poprawni należy wprowadzić aby zwiększyć prawdopodobieństwo pojawienia się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce Google. Opracowanie Audytu SEO w zależności od wielkości strony, może trwać nawet do kilku dni.

Optymalizacja treści i strony

Podczas optymalizacji strony wprowadzamy poprawki jakie wyszły nam podczas robienia audytu SEO. Poprawki można wprowadzić samemu lub zostawić to naszej agencji. Jeśli waszą stroną zarządza firma zewnętrzna wtedy wysyłamy im raport co należy poprawić. Na tym etapie, działania SEO powinny już wpłynąć na poprawienie widoczności strony w wyszukiwarkach. Optymalizacja stron może potrwać nawet do kilku tygodni (w zależności od wielkości strony)

Linki sponsorowane

Ostatnim etapem na który nam pozostał jest tak zwany link building. To właśnie dzięki nim Twoja strona zyskuje popularność i „nabiera mocy”. W skład link buildingu wchodzą takie działa artykuły sponsorowane, marketing szeptany czy dodawanie Państwa strony do Google Maps czy Google moja firma. Przeważnie na te działania idzie większa część budżetu naszej usługi.

Warto zaznaczyć, że pozycjonowanie strony jest procesem ciągłym. Nawet jeżeli osiągnąłeś już swoje wymarzone pozycje w wynikach organicznych to warto kontynuować ten proces. Twoja konkurencja nie śpi, i na pewno będzie chciał Cię wyprzedzić.

SEO Kraków – cennik agencji SeoKO.pl

Cennik pozycjonowania można by powiedzieć, że jest tematem tabu. Nie ma jeden stałej kwoty, za którą można zagwarantować nam czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania. Wszystko zależy od konkurencji. Jeśli interesuje Cię ile kosztują nasze usługi możesz zapoznać się z naszym przykładowym cennikiem. A najlepiej skorzystać z naszej usługi jaką jest bezpłatna wycena. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z nazwą swojej domeny a my już za Ciebie wybierzemy optymalne frazy kluczowe wraz z ich wyceną.

Jak wygląda rozliczenie za pozycjonowanie stron www

Usługa rozliczana jest na podstawie stałego abonamentu. Umowę podpisujemy na czas nieokreślony z jednomiesięcznym terminem wypowiedzenia. Jest to na tyle dobre rozwiązanie, że nie wiążesz się wieloletnia umową tak jak to oferują inne agencje seo. My gramy fair. Jeżeli jesteś niezadowolony z naszych działań, możesz zerwać umowę w każdym momencie. Wystarczy, że napiszesz do nas o chęci rezygnacji i praktycznie to wszystko.

Pozycjonowanie sklepów internetowych Kraków

Wysokie, a przede wszystkim stabilne pozycje są czymś czego oczekują właściciele sklepów internetowych. To właśnie one bezpośrednio wpływają na liczbę zamówień, a co za tym idzie na zyski. Zwiększanie widoczności sklepu internetowego w wyszukiwarkach internetowych jest zatem czymś koniecznym. Agencja SeoKO.pl specjalizuje się promocji sklepów internetowych w wyszukiwarkach. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z naszej współpracy.

Dodatkowo w ramach naszych usług, nasza agencja może dodać Twoje produkty do Google Merchant Center, dzięki której użytkownicy będą mogli zobaczyć Twoje produkty w zakładce „Zakupy Google”.

Pozycjonowanie lokalne Kraków

Lokalne pozycjonowanie stron w Krakowie jest to usługa skierowana do wszystkich firm, które chcą pojawić się w lokalnych zapytaniach w wyszukiwarce Google. Jest to wspaniałe rozwiązanie na pozyskanie nowych klientów z Twojej okolicy. Co raz więcej internautów szukając danej usługi wpisuje w wyszukiwarkę słowa kluczowe + miasto, np. „Pozycjonowanie stron internetowych Kraków„. Do tego wyszukiwarka Google na podstawie naszej goelokalizacji co raz częściej wyświetla nam wyniki lokalnych firm, z obszaru w jakim się znajdujemy. Podążając za tym trendem agencja SeoKO.pl oferuję usługę pozycjonowania lokalnego w Google Maps.

Każdej firmie, z którą będziemy współpracować założymy profil w Google Moja Firma, tak aby wasza wizytówka pojawiła się w Google Maps. Następnie będziemy starali się aby to wasza wizytówka pojawiała się jak najwyżej wśród fraz lokalnych w mapach Google.

pozycjonowanie loklane Kraków

Zaufaj naszemu wieloletnim doświadczeniu i skontaktuj się z nami. Zobacz co możesz zyskać współpracując z nami.

Dlaczego warto pozycjonować strony z agencja SeoKO.pl

Zarówno na rynku lokalnym w Krakowie jak i całej Polsce możesz znaleźć dziesiątki agencji SEO. Jedne z nich są lepsze inne gorsze. Jedne są droższe inne tańsze. Dlatego więc warto wybrać współpracę z nami? Oto nasze argumenty:

Skuteczność w działaniu – Staramy się aby skuteczność w naszych działaniach była naszą wizytówką.

Profesjonalne ale luźne podejście – Do swojej pracy przykładamy się profesjonalnie ale lubimy luźną atmosferę. Zdecydowanie wolimy jak ktoś zwraca się do nas po imieniu niż na Pan. Bardzo szanujemy swój jak i Twój czas. Dlatego jeśli wysyłasz do nas wiadomość nie musisz pisać długich tekstów czy zwrotów grzecznościowych w stylu „Dzień dobry, jak się masz”. Wystarczy napisać od razu, że ma się z czymś problem, lub chciałoby się wdrożyć nowe rozwiązanie.

Selekcja projektów – Mierzymy siły na zamiary. Jeżeli widzimy, że w danym budżecie prawdopodobieństwo osiągnięcia wysokich pozycji w wyszukiwarkach jest niskie, to nie bierzemy takiego zlecenia. Nie ma co iść z motyką na słońce. To właśnie dzięki temu mamy wysoką skuteczność w prowadzeniu naszych projektów. Często proponujemy alternatywne metody pozyskiwania ruchu na stronie takie jak reklama w Google czy reklama na Facebooku.

Bezpieczne umowy – Jako jedni z nielicznych agencji nie podpisujemy wieloletnich umów. Stawiamy przede wszystkim na otwartość i współpracę. Jeśli nie jesteś zadowolonych z wyników naszych działań możesz zrezygnować z naszej umowy w ciągu 30 dni.

Doświadczenie – Jest to jedna z ważniejszych rzeczy jeśli chodzi o SEO. Oprócz pozycjonowania stron naszych klientów mamy kilka swoich projektów. To właśnie dzięki nim zdobywamy niezbędną wiedzę jak i doświadczenie. Zmiany w algorytmie Google zdarzają się bardzo często. Niezwykle ważne jest aby szybko reagować na zmiany. Dzięki własnym projektom pewne zmiany testujemy na własnych portalach a dopiero później wprowadzamy je na stronie naszych klientów.

Pozycjonowanie stron internetowych Kraków i co dalej?

W trakcie promowania państwa strony, powinna ona łapać frazy kluczowe z długiego ogona. Często jest to nazywane jako pozycjonowanie szerokie. Nasza agencja stale monitoruje te słowa i próbuje wyciągnąć z nich jak najwięcej. Często gdy będą pojawiać się interesujące frazy, będziemy informować naszego klienta o takich frazach i wspólnie ustalać strategię, tak aby jak najwięcej potencjalnych klientów weszło na Państwa stronę.

Proces pozycjonowania stron jest to usługa, która powinna być prowadzona ciągle. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej agencji. Pamiętaj, że nawet jak osiągniesz swoje wymarzone pozycje to nie warto rezygnować z usługi. Konkurencja z pewnością nie śpi i inwestuje sporo na promocję swojej strony tak aby wskoczyć na Twoje miejsce.

SeoKO.pl – Czyli agencja SEO Kraków

Pozycjonowaniem stron zajmujemy się od 2015 roku, a marketing internetowy to nasza pasja. Tak wiemy, że to dość banalnie brzmi ale jesteśmy byliśmy grupą freelancerów, którzy postanowili połączyć swoje siły. W naszej drużynie znajdują się zarówno specjaliści od działań On-site SEO, Off-site SEO jak i kampanii reklamowych. Wspólnie tworzymy zgraną ekipę, która zrobi wszystko aby Twoja witryna osiągnęła wysokie pozycje. Jeśli interesuję Cię skuteczne pozycjonowanie stron to z pewnością jesteśmy w stanie Ci pomóc. Zrobimy co w naszej mocy aby Twoja witryna pojawiła się tak wysoko jak to tylko możliwe wśród organicznych wyników wyszukiwania.

Pytania i odpowiedzi

📌 Dlaczego warto korzystać z usługi pozycjonowania strony?

Jeśli zależy Ci aby Twoja strona dotarła do jak największej liczby potencjalnych klientów z całej Polski a nawet świata, niezbędne są działania promocyjne. To właśnie dzięki pozycjonowaniu strony, wasz sklep lub serwis ma szansę zaistnieć. Gdy nie ma Twojej strony w Google praktycznie nikt na nią nie wejdzie. Naszym zadaniem jest to aby wasz portal był na jak najwyższych pozycjach w organicznych wynikach wyszukiwania. Każdy właściciel strony lub sklepu chcę zwiększyć sprzedaż oraz pozyskać nowych partnerów biznesowych. Nasza usługa z pewnością w tym pomoże.

⭐ Kiedy moja strona będzie w Top3?

Wszystko zależy od trudności danej frazy. Są strony gdzie samą optymalizacją jesteśmy w stanie nawet w ciągu tygodnia osiągnąć czołowe pozycje. A są takie, które potrzebują wielu miesięcy.

✅ Czy możecie mi zagwarantować pozycję?

Nie, nikt nie jest w stanie zagwarantować, że Twoja strona znajdzie się na danej pozycji. Wszystkie działania, które prowadzimy jednie zwiększają prawdopodobieństwo, że Twoja strona osiągnie czołowe pozycje.

📌 Czy muszę udostępniać dane do mojej strony w celu jej pozycjonowania?

Nie jest to konieczne. Jeśli nie chcesz udostępniać danych do swojej strony jak najbardziej to rozumiemy. W takim wypadku nasi specjaliści będą Ci wysyłać informacje jakie poprawki należy zrobić na stronie.

⭐ Czy mogę w wspomóc usługę pozycjonowania?

Tak. Bardzo często prosimy naszych klientów o przygotowanie lub sprawdzenie tekstów. Copywriterzy nigdy nie będą znać się na danej branży tak, jak ktoś kto w niej pracuje. Dlatego pod tym względem pomoc często jest niezbędna.

✅ Jak samemu pozycjonować stronę?

Przede wszystkim zapraszamy Cię do naszego poradnika. Znajdziesz tam niezbędne informację, dzięki którym będziesz w stanie poprawić widoczność swojej strony. Do tego polecamy czytać liczne case study, tworzyć audyty SEO i dzielić się swoją analizą w social media. Wszystkie tego typu działa z pewnością pozwolą zdobyć Ci niezbędną wiedzę i zebrać cenne doświadczenie.

Pozycjonowanie stron www Kraków

Sieć wyszukiwania Google daje Ci możliwość dotarcia do tysięcy nowych klientów. To właśnie dzięki niej powstało wiele milionowych biznesów. Dlaczego więc Twój biznes miałby z niej nie skorzystać? Zaufaj specjalistą i już dziś zacznij przygodę z SEO. Im szybciej zaczniesz pozycjonować swoją stronę tym szybciej zauważysz efekty. Zapraszamy Cię już teraz do naszego biura na niezobowiązującą rozmowę. Przedstawimy Ci dokładnie szereg działań jakie wykonamy dla Twojej firmy. Pozycjonowanie w Krakowie tylko z SeoKO.pl

bezpłatna wycena