Pozycjonowanie stron Kraków i okolice

Szukasz skutecznej oraz kompleksowej agencji SEO w Krakowie, która zajmie się promocją Twojej strony internetowej? Jesteś w dobrym miejscu. Agencja SEO/SEM SeoKO.pl specjalizuje się w szeroko pojętnym marketingu internetowym. Naszą specjalność to:

 • Pozycjonowanie stron internetowych
 • Kampanie reklamowe Google Ads
 • Kampanie Facebook Ads
pozycjonowanie stron

Jeśli interesuje Cię oferta pozycjonowania sklepu lub strony internetowej, proszę napisz do nas z prośbą o bezpłatną wycenę. Wystarczy, że w treści maila napiszesz tylko nazwę domeny a my zajmiemy się już resztą.

bezpłatna wycena

Pozycjonowanie Kraków – Oferta SeoKO.pl

Nasza oferta skutecznego pozycjonowania strony internetowej jest skierowana dla firm z Krakowa i okolic. Oczywiście obsługujemy klientów terenie całej Polski, jednak jeżeli zależy Ci na kontakcie osobistym to aktualnie nasze biura znajdują się w Krakowie i Częstochowie. Nasza oferta to przede wszystkim:

 • Skuteczne pozycjonowanie stron www – Dzięki pozycjonowaniu stron Twój biznes ma szansę dotrzeć do tysięcy potencjalnych klientów. Obsługujemy nie tylko duże portale ale także te małe. Napisz do nas a wspólnie dobierzemy odpowiednią strategię do Twojej witryny www. Z naszą pomocą Twój portal z pewnością zanotuję wzrost widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania.
 • Pozycjonowanie sklepów internetowych – Chcesz aby Twój sklep dotarł do jak największej liczby internautów w Polsce lub zagranicą? Skontaktuj się z nami a z pewnością stworzymy plan działania dla państwa firmy. Nasza usługa może dostarczyć Ci wielu nowych klientów z całego świata, a zyski Twojej firmy niesamowicie wzrosnąć. Nie trać więc czasu i już dziś zamów bezpłatną wycenę naszej usługi.
 • Konsultacje SEO – Próbujesz działań SEO na własną rękę i stanąłeś w miejscu? Z pewnością pomożemy Ci ruszyć z miejsca.
 • Szkolenia SEO – Chciałbyś rozwijać się w zakresie pozycjonowania? Nic prostszego, nasza agencja marketingu internetowego SeoKO.pl raz na jakiś czas organizuje szkolenia SEO dla firm i osób prywatnych.
 • Kampanie Google Adwords (Ads) – Dzięki kampanii Google Ads Twoje reklamy zostaną wyświetlone największej wyszukiwarce świata. Jeśli potrzebujesz firmy, która zajmie się kampanią reklamową Google Ads lub Facebook Ads? Napisz do nas, z pewnością Ci pomożemy.
 • SEO copywriting – Potrzebujesz profesjonalnych tekstów na stronę wraz z odpowiednim zagęszczeniem słów kluczowych? Nie ma problemu, współpracujemy z kilkoma copywriterami, którzy z pewnością są w stanie stworzyć wysokiej jakości tekst na każdy temat. Artykuły sponsorowane oraz content marketing to dla nas żaden problem.
 • Social media – Interesuję Cię prowadzenie fanpage dla Twojej firmy? Żaden problem. Stworzymy i będziemy zarządzać Twoimi profilami na Facebooku, Instagramie czy Twiterze.
 • Marketing szeptany – to właśnie dzięki niemu Twoja marka staje się co raz bardziej rozpoznawalna.

Jeśli zainteresowała Cię oferta firmy SeoKO.pl to zapraszamy bezpośrednio do kontaktu. Wytłumaczymy Ci jak działamy i co możemy dla Ciebie zrobić. Wspólnie zadecydujemy czy dla Twojej firmy lepsza będzie usługa pozycjonowania lokalnego czy pozycjonowanie zagraniczne. Poniżej możesz znaleźć informacje jak przebiega proces współpracy z nami.

bezpłatna wycena

Proces pozycjonowania stron w agencji SeoKO.pl

pozycjonowanie krakówJeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, to pozycjonowanie zaczynamy od osobistego spotkania na terenie naszej firmy lub innym dogodnym miejscu. Na takim spotkaniu omawiamy z naszym klientem pierwszy najważniejszy krok jakim jest dobór fraz kluczowych. Oczywiście istnieje możliwość przeprowadzenia takiej rozmowy za pomocą komunikatorów, jednak preferujemy spotkanie osobiste.

Dobór słów kluczowych

Na podstawie statystyk wyszukiwania, aktualnych pozycji oraz innych czynników wspólnie ustalamy hasła kluczowe, na które będziemy się starać osiągnąć jak najwyższe miejsce w wyszukiwarce Google. Odpowiedni dobór słów kluczowych jest pierwszym etatem naszego procesu.

Audyt SEO

Audyt SEO jest to analiza strony www pod kątem czynników rankingowych. Na podstawie dogłębnej analizy witryny, ustalamy jakie poprawni należy wprowadzić aby zwiększyć prawdopodobieństwo pojawienia się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce Google. Opracowanie Audytu SEO w zależności od wielkości strony, może trwać nawet do kilku dni.

Optymalizacja treści i strony

Podczas optymalizacji wprowadzamy poprawki jakie wyszły nam podczas robienia audytu SEO. Poprawki można wprowadzić samemu lub zostawić to naszej agencji. Jeśli waszą stroną zarządza firma zewnętrzna, wtedy wysyłamy im raport co należy poprawić. Na tym etapie, działania SEO powinny już wpłynąć na poprawienie widoczności strony w wyszukiwarkach. Optymalizacja stron może potrwać nawet do kilku tygodni (w zależności od wielkości portalu).

Linki sponsorowane

Ostatnim etapem na który nam pozostał jest tak zwany link building. To właśnie dzięki nim strona www zyskuje popularność i „nabiera mocy”. W skład link buildingu, wchodzą takie działania jak linki przychodzące czy marketing szeptany. Dodatkowo dla biznesów lokalnych tworzymy konto w Google Moja Firma, dzięki której państwa wizytówka będzie wyświetlać się w Mapach Google. Przeważnie na te działania idzie większa część budżetu naszej usługi.

Warto zaznaczyć, że pozycjonowanie jest procesem ciągłym. Nawet jeżeli osiągnąłeś już swoje wymarzone miejsce w wynikach organicznych to warto kontynuować ten proces. Twoja konkurencja nie śpi, i na pewno będzie chciał Cię wyprzedzić.

Analityka internetowa

W tym punkcie zbieramy i analizujemy dane, które wyciągniemy z narzędzi takich jak Google Search Console, Google Analytics czy ahrefs. Na ich podstawie sprawdzimy potencjał nowych słów kluczowych czy zachowanie użytkowników na naszej stronie. Bardzo często wychodzą tutaj nowe ciekawe frazy, na które stosunkowo łatwo będzie można się znaleźć na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w Google. Wszystkie zebrane przez nas dane będzie można omówić z naszym specjalistą SEO, podczas cyklicznych rozmów.

Cykliczne rozmowy oraz rekomendacje SEO

W ramach możliwości, staramy się minimum raz w miesiącu o rozmowę z naszym klientem, na której przedstawiamy nasze dotychczasowe działania. Będzie tam omówiona analiza słów kluczowych (pokazane wykresy z początku miesiąca i pod koniec, tak abyś widział czy idziemy w dobrym kierunku). Dodatkowo, poruszamy możliwości rozbudowy strony.

SEO Kraków – cennik agencji SeoKO.pl

Cennik pozycjonowania można by powiedzieć, że jest tematem tabu. Nie ma jeden stałej kwoty, za którą można zagwarantować nam czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania. Wszystko zależy od aktualnej kondycji Twojego portalu, w którego skład wchodzą treści na stronie czy liczba wartościowych linków przychodzących oraz konkurencji.

Cena pozycjonowania w naszej firmie zaczyna się od 500zł miesięcznie. Jeśli interesuje Cię dokładnie ile kosztują nasze usługi możesz zapoznać się z naszym przykładowym cennikiem. Warto również skorzystać z naszej usługi bezpłatnej wyceny pozycjonowania. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z nazwą swojej domeny a my już za Ciebie wybierzemy optymalne frazy kluczowe wraz z ich wyceną.

Podsumowując, wycena pozycjonowania jest zależna w dużej mierze od konkurencji, obecnej kondycji strony czy profilu linków. W agencji marketingowej SeoKO.pl, zawsze jest ustalana indywidualnie.

Jak wygląda rozliczenie za pozycjonowanie stron internetowych

Usługa rozliczana jest na podstawie stałego abonamentu. Umowę podpisujemy na czas nieokreślony z jednomiesięcznym terminem wypowiedzenia. Jest to na tyle dobre rozwiązanie, że nie wiążesz się wieloletnia umową tak jak to oferują inne agencje seo. My gramy fair. Jeżeli jesteś niezadowolony z naszych działań, możesz zerwać umowę w każdym momencie. Wystarczy, że napiszesz do nas o chęci rezygnacji i praktycznie to wszystko.

Pozycjonowanie sklepów internetowych Kraków

Wysokie oraz stabilne pozycje są czymś czego oczekują właściciele sklepów e commerce. To właśnie one bezpośrednio wpływają na liczbę zamówień, a co za tym idzie na zyski. Zwiększanie widoczności sklepu internetowego w wyszukiwarkach internetowych jest zatem czymś koniecznym. SeoKO.pl specjalizuje się promocji sklepów. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z naszej współpracy.

Dodatkowo istnieje możliwość, aby nasza agencja dodała Twoje produkty do Google Merchant Center, dzięki której użytkownicy będą mogli zobaczyć Twoje produkty w zakładce „Zakupy Google”.

Pozycjonowanie lokalne Kraków

Lokalne pozycjonowanie stron w Krakowie jest to usługa skierowana do wszystkich firm, które chcą pojawić się w lokalnych zapytaniach w wyszukiwarce Google. Jest to wspaniałe rozwiązanie na pozyskanie klientów z Twojej okolicy. Co raz więcej internautów szukając danej usługi wpisuje w wyszukiwarkę słowa kluczowe + miasto, np. „projektowanie stron Kraków„. Do tego wyszukiwarka Google na podstawie naszej goelokalizacji co raz częściej wyświetla nam wyniki lokalnych firm, z obszaru w jakim się znajdujemy. Podążając za tym trendem, oferujemy usługę pozycjonowania w mapach Google.

Każdej firmie, z którą będziemy współpracować założymy profil w Google Moja Firma, tak aby wasza wizytówka pojawiła się w Mapach Google. Następnie będziemy starali się aby to wasza wizytówka pojawiała się jak najwyżej wśród fraz lokalnych w mapach Google.

pozycjonowanie loklane Kraków

Zaufaj naszemu wieloletnim doświadczeniu i zobacz co możesz zyskać współpracując z nami. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu lub po przez email.

Dlaczego warto pozycjonować strony z agencja SeoKO.pl

Zarówno na rynku lokalnym w Krakowie jak i całej Polsce możesz znaleźć dziesiątki agencji SEO. Jedne z nich są lepsze inne gorsze. Jedne są droższe inne tańsze. Dlatego więc warto wybrać współpracę z nami? Oto nasze argumenty:

Skuteczność pozycjonowania – Staramy się aby skuteczność w naszych działaniach była naszą wizytówką.

Profesjonalne ale luźne podejście – Do swojej pracy przykładamy się profesjonalnie ale lubimy luźną atmosferę. Zdecydowanie wolimy jak ktoś zwraca się do nas po imieniu niż na Pan. Bardzo szanujemy swój jak i Twój czas. Dlatego, w momencie kiedy wysyłasz do nas wiadomość nie musisz pisać długich tekstów czy zwrotów grzecznościowych w stylu „Dzień dobry, jak się masz”. Wystarczy napisać od razu, że ma się z czymś problem, lub chciałoby się wdrożyć nowe rozwiązanie.

Selekcja projektów – Mierzymy siły na zamiary. Jeżeli widzimy, że w danym budżecie prawdopodobieństwo osiągnięcia wysokich pozycji w wyszukiwarkach jest niskie, to nie bierzemy takiego zlecenia. Nie ma co iść z motyką na słońce. To właśnie dlatego mamy wysoką skuteczność w prowadzeniu naszych projektów SEO. Często proponujemy alternatywne metody pozyskiwania ruchu na stronie takie jak reklama w Google czy reklama na Facebooku.

Bezpieczne umowy – Jako jedni z nielicznych agencji nie podpisujemy wieloletnich umów. Stawiamy na otwartość i współpracę. Jeżeli nie jesteś zadowolonych z wyników naszej współpracy, możesz zrezygnować z naszej umowy w ciągu 30 dni.

Doświadczenie – Jest to jedna z ważniejszych rzeczy w SEO. Jako nieliczni posiadamy także własne projekty. To właśnie dzięki nim zdobywamy niezbędną wiedzę jak i doświadczenie. Zmiany w algorytmie Google zdarzają się bardzo często. Niezwykle ważne jest aby szybko reagować na zmiany. Dzięki własnym projektom pewne zmiany testujemy na własnych portalach, a dopiero później wprowadzamy je na stronie naszych klientów.

Kraków pozycjonowanie stron internetowych i co dalej?

Pozycjonowanie stron KrakówW trakcie promowania państwa strony, powinna ona łapać frazy kluczowe z długiego ogona. Często jest to nazywane jako pozycjonowanie szerokie lub pozycjonowanie long tail. W ramach naszych prac stale monitorujemy te słowa i próbuje wyciągnąć z nich jak najwięcej. Często gdy będą pojawiać się interesujące słowa kluczowe, będziemy informować naszego klienta o takich frazach i wspólnie ustalać strategię, tak aby jak najwięcej potencjalnych klientów weszło na Państwa stronę.

Proces pozycjonowania stron jest to usługa, która powinna być prowadzona ciągle. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej agencji. Pamiętaj, że nawet jak osiągniesz swoje wymarzone miejsce to nie warto rezygnować z usługi. Konkurencja z pewnością nie śpi i inwestuje sporo na promocję swojego portalu tak aby wskoczyć na Twoje miejsce.

SeoKO.pl – Czyli agencja SEO Kraków

Pozycjonowaniem stron zajmujemy się od 2015 roku, a marketing internetowy to nasza pasja. Tak wiemy, że to brzmi dość banalnie, jednak jesteśmy pewni swoich umiejętności. Potrafimy zwiększyć widoczność sklepu jak i strony www.

Jesteśmy grupą freelancerów, którzy postanowili połączyć swoje siły. W naszej drużynie znajdziesz specjalistów zarówno od działań On-site SEO, Off-site SEO jak i kampanii reklamowych. Wspólnie tworzymy zgraną ekipę, która zrobi wszystko aby Twoja witryna osiągnęła wysokie pozycje. Jeśli interesuję Cię pozycjonowanie stron, pozycjonowanie sklepu internetowego lub reklamy w Google Ads to z pewnością jesteśmy w stanie Ci pomóc. Zrobimy co w naszej mocy aby Twoja witryna pojawiła się tak wysoko jak to tylko możliwe wśród organicznych wyników wyszukiwania. Nasze usługi pozycjonowania strony oraz reklam sponsorowanych, są skierowane zarówno dla użytkowników indywidualnych jak i klientów biznesowych.

Pytania i odpowiedzi

✅ Czym jest pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie strony jest to usługa, której celem jest zwiększenie widoczności w naturalnych wynikach wyszukiwania. Składa się z działań seo onsite, w której skład wchodzi optymalizacja strony oraz treści. Oraz dziłań seo off site, czyli pozyskiwanie linków przychodzących.

📌 Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

Ceny pozycjonowania, ustalane są indywidualnie. Jest to spowodowane tym, że każda strona wymaga innej strategii pozycjonowania. Przeważnie cena zaczyna od 500zł miesięcznie. Jeśli interesuję Cię dokładna wycena, proszę wyślij do nas zapytanie o bezpłatną wycenę.

⭐ Czemu warto korzystać z usługi pozycjonowania stron internetowych?

Jeżeli zależy Ci aby Twoja strona dotarła do jak największej liczby użytkowników, niezbędne są działania promocyjne. To właśnie dzięki pozycjonowaniu, wasz sklep lub serwis ma szansę zaistnieć. Gdy nie ma Ciebie w Google, to nikt Cię nie znajdzie. Naszym zadaniem jest to, aby wasz portal pojawił się na jak największą liczbę haseł w wyszukiwarce. Każdy właściciel strony lub sklepu chcę zwiększyć sprzedaż oraz pozyskać nowych partnerów biznesowych. Nasza usługa z pewnością w tym pomoże.

✅ Kiedy moja strona będzie w Top3?

Wszystko zależy od trudności danej frazy. Są sytuacje gdzie samą optymalizacją jesteśmy w stanie nawet w ciągu tygodnia zdobyć czołowe pozycje. A są takie, które potrzebują wielu miesięcy. Jednak przeważnie pierwsze efekty pozycjonowania można zauważyć po około 6 tygodnich.

📌 Czy możecie mi zagwarantować pozycję?

Nie, nikt nie może zagwarantować tego, że dana strona znajdzie się na danej pozycji. Wszystkie działania, które prowadzimy jednie zwiększają prawdopodobieństwo, że Twoja strona osiągnie miejsce w TOP3.

⭐ Czy muszę udostępniać dane do mojej strony w celu jej pozycjonowania?

Nie jest to konieczne. Jeżeli nie chcesz udostępniać danych to oczywiście jak najbardziej to rozumiemy. W takim wypadku nasi specjaliści będą Ci wysyłać informacje jakie poprawki należy zrobić na stronie.

✅ Czy mogę w wspomóc usługę pozycjonowania?

Tak. Bardzo często prosimy naszych klientów o przygotowanie lub sprawdzenie tekstów. Copywriterzy nigdy nie będą znać się na danej branży tak, jak ktoś kto w niej pracuje. Dlatego pod tym względem pomoc często jest niezbędna.

📌 Jak samemu pozycjonować stronę?

Jeśli chcesz pozycjonować stronę samemu to zapraszamy Cię do naszego poradnika krok po kroku. Znajdziesz tam niezbędne informację na temat pozycjonowania stron, dzięki którym będziesz w stanie poprawić widoczność swojego bloga lub serwisu. Do tego polecamy czytać liczne case study, tworzyć audyty SEO i dzielić się swoją analizą w social media. Wszystkie tego typu działa z pewnością pozwolą zdobyć Ci niezbędną wiedzę i zebrać cenne doświadczenie.

Pozycjonowanie stron www Kraków

Sieć wyszukiwania Google daje Ci możliwość dotarcia do tysięcy nowych użytkowników zainteresowanych konkretną usługą lub towarem. To właśnie dzięki niej powstało wiele milionowych biznesów. Dlaczego więc Twoja działalność miałaby z niej nie skorzystać? Zaufaj specjalistą i już dziś zacznij przygodę z SEO. Im szybciej zaczniesz promować swoją stronę tym szybciej zauważysz efekty. Zapraszamy Cię już teraz do naszego biura na niezobowiązującą rozmowę. Przedstawimy Ci dokładnie szereg działań jakie wykonamy możemy dla Ciebie wykonać. Pozycjonowanie w Krakowie tylko z SeoKO.pl. Zrobimy wszystko aby pozyskać jak największy ruch organiczny na Twoją strone internetową.

 

bezpłatna wycena

Nasza oferta pozycjonowania stron dostępna jest również w innych miastach Polski

Nasza siedziba znajduje się w mieście Częstochowa oraz Kraków, jednak nasze usługi świadczymy, dla firm i klientów indywidualnych z całej Polski. Zapoznaj się także, z ofertą dla innych miast. Pamiętaj, że dzięki pozycjonowaniu lokalnym, możesz reklamować się nie tylko w Krakowie, ale także innych miastach w całej Polsce.

 

SeoKO.pl – Pozycjonowanie Kraków, ostatnia aktualizacja 26 czerwca 2020.